Karolina Gilon dostała swój program w telewizji

przejdź do komentarzy

Szykuje też inną niespodziankę.

karolina gilon karolina gilon/© KAPiF
Karolina Gilon należy do takich kobiet, które realizują plany i marzenia. W Top Model zaszła bardzo daleko, choć jej figura nie była idealną, jaką może się pochwalić modelka. Teraz Gilon wraca do dawnych marzeń - nagrywa płytę, a już niedługo zobaczymy ją w jednym z programów TTV.

- Wolę rozwijać się w kierunku takich marzeń, które towarzyszyły mi od zawsze - czyli mieć swój program i tworzyć muzykę. To są takie moje elementy, które chcę wprowadzić w swoje życie i nawet mi się udało - powiedziała Karolina w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN.


- Dostałam program. Będzie to program popularno-naukowy. Nazywa się De Facto, on już istnieje, ale ja będę miała taki swój odcinek raz w tygodniu, taki bardziej kobiecy, czyli więcej ciekawostek z kobiecego świata - opowiada Karolina o nowym projekcie.


A jak udało się jej dostać do programu?

- Zaproszono mnie na casting do tego programu, wybrałam się no i się udało, po prostu bardzo szybko zaraz po castingu dostałam informację, że się spodobałam i że to będę ja tą prowadzącą. Więc mega - cieszy się Gilon.


Jeśli chodzi o muzykę, Karolina mówi, że nie brała żadnych lekcji śpiewu.

- Pracuję nad swoją muzyką, jestem w trakcie nagrań. Dzieje się coraz lepiej, coraz lepiej to brzmi. Nie jestem po żadnych warsztatach, moim atutem jest naturalność - chwali się modelka.
Karolina Gilon dostała swój program w telewizji

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!