Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi ze stacji TVN - tak tłumaczy swoją decyzję

przejdź do komentarzy

Dlaczego kończy współpracę?

karolina korwin-piotrowska karolina korwin-piotrowska/AKPA
Karolina Korwin-Piotrowska (47 l.) była związana ze stacją TVN przez 12 lat. Prowadziła programy takie jak m.in. Magiel towarzyski, Sława, była jurorką w dwóch edycjach Top Model.

Korwin-Piotrowska pokazała samotnego Wojewódzkiego na ramówce TVN

Dziennikarka postanowiła jednak zakończyć pracę w stacji. Na swoich profilach w mediach społecznościowych umieściła specjalne oświadczenie.

Z dniem 31 grudnia tego roku kończy się moja 12-letnia historia związana z TVN. To był dobry i pracowity czas. Trzeba jednak iść dalej, tym bardziej, że świat od jakiegoś czasu intensywnie wzywa, grzechem byłoby być głuchym na to wołanie.


Korwin Piotrowska: Ja chrzanię. Wy naprawdę myślicie, że zrobiłam se lifting?

Karolina wspomina, jak wiele zmieniło się przez okres jej pracy w stacji.

Kiedy zaczynałam pracę w TVN, nie myślałam, że będę pisać książki, robić wykłady o mediach, nie było też Facebooka ani Instagrama. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że napiszę kiedyś petycję do Sejmu, którą w ciągu doby podpisze ponad 80 tysięcy ludzi i wygramy z rządem, kazałabym mu puknąć się w głowę. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że moje posty o filmie "Zimna wojna", "Kler" czy "Nina" będą miały ogromne zasięgi i odzew wśród kinomanów, zapytałabym, "a co to takiego zasięg?". Czasy się zmieniają, media też, a ludzie na szczęście dorastają i wiedzą, czego robić nie chcą, a co ich kręci.


Najmniej lubiane polskie celebrytki. Przyznaj szczerze: Ciebie też denerwują?

Na koniec dziękuje współpracownikom i zapewnia, że ma jeszcze wiele do zrobienia. Całe oświadczenie przeczytacie niżej.

Będzie wam jej brakować?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z dniem 31 grudnia tego roku kończy się moja 12-letnia historia związana z TVN. To był dobry i pracowity czas. Trzeba jednak iść dalej, tym bardziej, że świat od jakiegoś czasu intensywnie wzywa, grzechem byłoby być głuchym na to wołanie. Kiedy zaczynałam pracę w TVN, nie myślałam, że będę pisać książki, robić wykłady o mediach, nie było też Facebooka ani Instagrama. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że napiszę kiedyś petycję do Sejmu, którą w ciągu doby podpisze ponad 80 tysięcy ludzi i wygramy z rządem, kazałabym mu puknąć się w głowę. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że moje posty o filmie "Zimna wojna", "Kler" czy "Nina" będą miały ogromne zasięgi i odzew wśród kinomanów, zapytałabym, "a co to takiego zasięg?". Czasy się zmieniają, media też, a ludzie na szczęście dorastają i wiedzą, czego robić nie chcą, a co ich kręci. Ja wiem. Idę spełniać marzenia. Polecam! Mam do zrobienia jeszcze wiele rzeczy i do przeżycia wiele. Po tych 12 latach (nota bene to najdłuższy związek w moim życiu!) chciałam przede wszystkim bardzo podziękować dwóm osobom, które były dla mnie wielkim wsparciem: Małgosi M., która jest geniuszem, moim przyjacielem i wie o mnie więcej niż inni i Ewelince Ł., która jest absolutnie cudowna- jesteście obie najlepsze na świecie. Zaś reszcie koleżanek i kolegów z TVN mówię z szerokim uśmiechem na twarzy: do zobaczenia na wyboistym i trudnym medialnym szlaku! Bądźmy dla siebie dobrzy i wylogujmy się do życia :-) Nadal będzie mnie można słuchać w Antyradiu, w Najgorszym Państwie świata, codziennie w g. 7-10, a od stycznia będzie w Antyradiu, też filmowo z moim udziałem. Zapraszam po newsy, także o nowych projektach, które zaraz będą, na mój FP na Facebooku i na Instagram: https://www.instagram.com/karolinakp/ Moje książki są cały czas TU: https://ksiegarnia.proszynski.pl/product,72895 #dobrazmiana #buziaki #przyszłość @antyradio @proszynski_wydawnictwo

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp)
Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN - tak tłumaczy swoją decyzję

Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN - tak tłumaczy swoją decyzję

Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN - tak tłumaczy swoją decyzję


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 13-12-18, 09:30 cytuj
  Lubię ją, ma niesamowity dystans do siebie i jest inteligentną kobietą :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-12-18, 23:41 cytuj
  gość12-12-18, 16:34 cytuj WONT PASKUDNA BABAO SIO
  Krycha, pamiętaj wytrzeć okruszki z ekranu
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-12-18, 23:40 cytuj
  gość12-12-18, 19:10 Jak na kobiete, ktora nie robi kariery międzynarodowej (czyli ogranicza sie tylko do przestrzeni pl), nie ma zjawiskowej (lub fotoszopowej) urody, nie publikuje sexi fotek, mejkapu czy ciuchow, za to publikuje treści czesto kontrowersyjne, to naprawdę dobry wynik.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-12-18, 19:10 cytuj
  1300 polubien. Faktycznie mega zasięg. Pogratulowac
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-12-18, 18:11 cytuj
  TVN z roku na rok serwuje coraz większy chłam, więc nie dziwię się jej decyzji. Oby w przyszłości powstała nowa stacja telewizyjna, niepowiązana ani z TVP, ani z Polsatem, ani tym bardziej z TVN.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-12-18, 16:58 cytuj
  krytykantka, zarozumiała, język prosty i żargonowaty, ale lubię ją jakoś bo ma pasję, na swój sposób jest szczera, ma osobowość i... jest chyba bardzo zraniona
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 12-12-18, 16:34 cytuj
  WONT PASKUDNA BABAO SIO
  Nie masz konta? Zarejestruj się!