Kasia Cichopek chwali się na FB odpoczynkiem w górach (FOTO)

przejdź do komentarzy

Bajka?

kasia cichopek kasia cichopek/Facebook
Dzielenie obowiązków mamy i gwiazdy pracującej na pełnych obrotach z pewnością nie jest łatwe. Wiele gwiazd decyduje się na pomoc niań, ale znalezienie odpowiedniej opiekunki, jak zdradziła niedawno Anna Mucha, wcale nie jest łatwe. Nawet jeśli się to uda, pozostają rozterki, z jakimi borykają się młode mamusie. Kasia Cichopek (32 l.) też je ma:

- Często mam dużo dni zdjęciowych do serialu "M jak miłość" i rzadko jestem w domu. Czasami dopadają mnie wyrzuty sumienia, zwłaszcza kiedy kumuluje mi się dużo pracy... Powtarzam sobie w myślach, że pracuję również dla dzieci, żeby zapewnić im lepszy start w życie i przede wszystkim edukację. Dzięki temu że pracuję, jestem też bogatsza w różne doświadczenia i zdobywam mądrość życiową, którą później chcę przekazać moim pociechom - padło w wywiadzie dla magazynu Dziecko.


W czasie przerwy świątecznej Kasia znalazła jednak czas na odpoczynek. Na FB najpierw pochwaliła się zdjęciami z Sylwestra. Balowała w małej czarnej i fantazyjnej masce. Później pokazała bajeczne wnętrze górskiej chaty, gdzie pozowała przy choince i ogromnym kominku.

Życzymy udanego odpoczynku!

 


Post użytkownika Katarzyna Cichopek.


Post użytkownika Katarzyna Cichopek.


Post użytkownika Katarzyna Cichopek.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!