Kasia Cichopek: To mnie bulwersuje! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Co wytrąciło gwiazdę z równowagi?

kasia cichopek kasia cichopek/KAPiF
Choć mamy dopiero początek wakacji, stacje telewizyjne już muszą planować jesienną ramówkę, by zdążyć na czas. Nina Terentiev już zaczyna podawać pierwsze nazwiska osób, które zobaczymy w tej edycji Tańca z gwiazdami, gorąca robi się także wokół show, które osiągało rekordowe wyniki oglądalności - Twoja twarz brzmi znajomo. Dziennikarze już obstawiają, kto powtórzy sukces Katarzyny Skrzyneckiej. Pojawiły się przy tym plotki, które głoszą, że Kasia Cichopek chciała wziąć udział w programie, ale była za słaba i nie przeszła castingów.

Gwiazda M jak Miłość postanowiła zdementować nieprawdziwe informacje:

– Wcześniej nie reagowałam na tego typu plotki, ale kiedy ktoś pisze, że czegoś nie umiem, to muszę zabrać głos. Kiedy media piszą, że przegrałam casting, uderzają bezpośrednio w moje umiejętności. A taka rzecz się w ogóle nie wydarzyła, bo nie byłam na żadnym castingu, więc tym bardziej nie mogłam go przegrać - powiedziała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle
.

Gwiazda nie kryje przy tym oburzenia:

– Wydaje mi się, że produkcji jest na rękę, jak jest szum. Mnie nie jest jednak na rękę, kiedy ktoś pisze o moim braku umiejętności. I to mnie bulwersuje - skwitowała.


Póki co pewne jest, że w show zobaczymy Joannę Liszowską, Maję Bohosiewicz, Magdę Steczkowska, Barbarę Melzer, Kubę Molęda i Jacka Kawalca.

Zwyciężczyni poprzedniej edycji zasiądzie w jury.

Będziecie oglądali?

 




Kasia Cichopek: To mnie bulwersuje!

Kasia Cichopek: To mnie bulwersuje!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!