Kasia Smutniak o modelingu i chodzeniu na całość

przejdź do komentarzy

"Nie podoba mi się, że w tym zawodzie zatrudnia się dzieci" - mówi w <i>Twoim Stylu</i>.

kasia smutniak kasia smutniak/Twój Styl
Kasia Smutniak jest chyba bardziej rozpoznawalna za granicą, niż w kraju. Tymczasem ta modelka i aktorka od kilku dobrych lat robi na Zachodzie karierę, a jej ostatnim, spektakularnym sukcesem jest bycie twarzą perfum Giorgio Armaniego, Idole (pisaliśmy o tym tutaj)

W najnowszym numerze Twojego Stylu znajdziecie wywiad z Kasią. Modelka opowiada w nim o początkach swojej kariery, a także o tym, jak łatwo zagubić się w świecie show-biznesu będąc młodziutką dziewczyną:

Nie mam wspomnień w stylu: budzę się w łóżku z kimś obcym i nie wiem, gdzie jestem. Ale podczas ośmiu lat pracy modelki na pewno nie brakowało okazji, żeby "iść na całość". W tym światku wokół dziewczyn krążą czasem dziwni ludzie, pojawiają się narkotyki. Tak, widziałam trzynasto-, czternastoletnie dziewczyny, które "świetnie się zapowiadały", więc rzucały szkoły, wypalały się i po roku, dwóch znikały. Nie podoba mi się, że w tym zawodzie zatrudnia się dzieci - kwituje Smutniak.

O tym, dlaczego Kasia w pewnym momencie zniknęła z wybiegów i wybrała aktorstwo, a także jak w "wielkim świecie" zdobywa się role w filmach, przeczytacie tutaj.


Kasia Smutniak o modelingu i chodzeniu na całość

© KAPiF

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!