Katarzyna Cerekwicka nieźle się wkurzyła

przejdź do komentarzy

Zamieściła sprostowanie na FB.

katarzyna cerekwicka katarzyna cerekwicka/KAPiF
Jeszcze nie tak dawno było o niej wyjątkowo głośno. "Katarzyna Cerekwicka" (34 l.) powtarzano tak często jak Doda, czy Edyta Górniak. Ostatnio zniknęła z salonów, trudniej też spotkać ją na festiwalach. Możliwe, że o Katarzynie Cerekwickiej niebawem znowu zrobi się szumnie. Artystka zdecydowała się wziąć udział w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Już przekonuje, że da profesjonalne show.

Kasia ukończyła szkołę muzyczną w Koszalinie i Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. W swoim życiu ma poza tym dwuletni epizod w Zespole Szkół Samochodowych w Koszalinie. Dziennikarze chętnie wyciągają ten wątek, pisząc, że artystka jest z zawodu mechanikiem samochodowym. Gwiazda zdecydowała się właśnie powiedzieć "stop" nieprawdziwym informacjom:

Chciałabym sprostować coś, co powtarza się w wielu wywiadach.Nie jestem z zawodu MECHANIKIEM SAMOCHODOWYM i nie uczęszczałam do Technikum Samochodowego lecz do Liceum Samochodowego, w którym spędziłam zaledwie dwa lata.
Pisanie i mówienie o mnie, że jestem z ZAWODU MECHANIKIEM SAMOCHODOWYM, jest grubo przesadzone.Z zawodu jestem MUZYKIEM/WOKALISTKĄ/MAGISTREM SZTUKI.
- napisała gwiazda na FB.


Czekamy na start programu.


Katarzyna Cerekwicka nieźle się wkurzyła

Katarzyna Cerekwicka nieźle się wkurzyła

Katarzyna Cerekwicka nieźle się wkurzyła

Katarzyna Cerekwicka nieźle się wkurzyła

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!