Katarzyna Gajewska -polska miss gwiazdą tureckiej telewizji

przejdź do komentarzy

"Nie znałam języka, nic nie mówiłam, uśmiechałam się, cały czas mnie chroniono".

katarzyna hajewska katarzyna hajewska/DDTVN, YouTube
Jest piękną blondynką i własnie otrzymała tytuł Miss Warmii i Mazur. Okazuje się, że Katarzyna Gajewska, która gościła niedawno w studiu DDTVN, może pochwalić się ciekawą przeszłością. Jak zdradziła, kochają ją nie tylko rodacy, ale i widzowie tureckiej telewizji.

Piękność była gwiazdą stacji A9. Co ciekawe, nie znała języka tureckiego:

-
Na początku pojechałam na kontakt modelingowy do Turcji, gdzie dostałam się do telewizji. Byłam na kilku nagraniach, byłam ozdobą, siadałam, uśmiechałam się, nic nie mówiłam, to była moja praca. Później wróciłam do Polski, lecz cała Turcja huczała od plotek na mój temat, że jaka piękna dziewczyna, żeby wróciła, że chcieliby ją jeszcze zobaczyć. Zadzwonili po mnie, spakowałam się i następnego dnia już byłam w Turcji. Nie mówiłam kompletnie nic po turecku, potrafiłam tylko się przywitać i to by było na tyle. Po prostu czytałam napisy tureckie.


Status sławy przypłaciła życiem w odizolowaniu. Luksusowy dom, w którym pozwolono jej mieszkać, był cały czas chroniony. Wszystko to przez wzgląd na właściciela telewizji, Adnana Oktara, który przeżył już kilka zamachów. Jego poglądy budzą wiele kontrowersji. Adnan zaprzecza na przykład teorii ewolucji. Podobnie Kasia.

Sami zobaczcie!

Miss Warmii i Mazur w DDTVN TUTAJ>Polska miss gwiazdą tureckiej tv bez znajomości języka VIDEO

Polska miss gwiazdą tureckiej tv bez znajomości języka VIDEO

Polska miss gwiazdą tureckiej tv bez znajomości języka VIDEO

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!