Katarzyna Pakosińska odeszła z Kabaretu Moralnego Niepokoju

przejdź do komentarzy

Ciekawe, jaką drogę "artystycznego rozwoju" obrała.

katarzyna pakosińska katarzyna pakosińska/© KAPiF
Katarzyna Pakosińska, znana ze swego perlistego śmiechu, opuściła Kabaret Moralnego Niepokoju. Na stronie ekabaret znaleźliśmy oświadczenie zespołu:

Wszystkich widzów i fanów Kabaretu Moralnego Niepokoju, a w szczególności fanów talentu Kasi Pakosińskiej, chcielibyśmy poinformować, że nasze artystyczne drogi się rozeszły. Serdecznie dziękujemy jej za wspaniałe chwile, które przeżyliśmy razem i które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Ze swojej strony chcemy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby nasz Kabaret dostarczał Państwu powodów do śmiechu i wzruszeń z nie mniejszą intensywnością niż do tej pory, czego dowodem jest nasz najnowszy program GALAKTIKOS.

Kasi Pakosińskiej życzymy wszystkiego najlepszego na jej nowej drodze artystycznego rozwoju, trzymamy kciuki za jej przyszłe sukcesy, a Państwa zapraszamy na nasze występy w całej Polsce.


Pakosińska była od początku związana z kabaretem. W ostatnim czasie zaczęła jednak udzielać się indywidualnie - występowała w programach TV, pojawiała się w reklamach.

Jaki będzie ciąg dalszy kariery 39-letniej Pakosińskiej? Przekonamy się już wkrótce.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!