Katarzyna Pakosińska odpadła z Tańca z gwiazdami

przejdź do komentarzy

Najwięcej punktów zdobyli Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

katarzyna pakosińska katarzyna pakosińska/� KAPiF
W Tańcu z gwiazdami tańczyło dziś już tylko 6 par. Widać było, że tancerze są zmęczeni - żadna z par nie dostała 40 punktów.

Michał Szpak zatańczył fatalnego jive'a - Jestem fanem pana osobowości, pod warunkiem, że nie będzie pan tańczył jive'a. - powiedział Józefowicz. Jak tańczyłeś, byłem pewien, że Wioletta Willas przeleciała - podsumował Galiński. Pavlović uznała, że to był najgorszy taniec Szpaka. Dostał 1, 3, 7 i 2 punkty.

Katarzyna Pakosińska w rockowym wydaniu zdobyła 7, 8, 10 i 9 punktów. Weronika Marczuk usłyszała od Józefowicza, że był to jej najsłabszy występ. Pavlović protestowała, dała 8 punktów. W sumie - 8, 4, 9 i 5 punktów.

Nawet Bilguun Ariunbataar nie był dziś w najlepszej formie. Pavlović uznała, że na tle tego, co zaprezentował w poprzednich odcinkach, dziś było słabiej. Tylko Fraszyńska rozpływała się w zachwytach: "Dla mnie jesteś międzynarodowym macho! Bilguun zakończył występ życząc widzom wesołych świąt. To było słabe... Dostał 7, 9, 10 i 9 punktów.

Kacper Kuszewski dał z siebie wszystko, ale tracił równowagę, więc Pavlović dała mu tylko 7 punktów. Galiński z kolei aż wstał, żeby pokazać 10. W sumie za rumbę aktor dostał 7, 9, 10 i 10 punktów.

Z programem pożegnała się Katarzyna Pakosińska. Najwięcej punktów od widzów i jurorów zdobył Kacper Kuszewski.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!