Katarzyna Zielińska: Polacy uwielbiają wbijać szpilki! VIDEO

przejdź do komentarzy

Kasia odżegnuje się od tytułu "królowej focha"?

katarzyna zielińska katarzyna zielińska/©KAPiF
Kto w polskim show-biznesie może powiedzieć najwięcej o hejterach? Dawid Kwiatowski? Wydaje się, że teraz dołączyła do niego Katarzyna Zielińska.

Aktorka została w zeszłym roku dwukrotnie dość mocno skrytykowana. Najpierw oberwało się jej za suknię ślubną projektu Gosi Baczyńskiej, w której stanęła na ślubnym kobiercu. Potem Łukasz Jakóbiak zapytał Agnieszkę Szulim, która polska gwiazda, według niej, nie ma dystansu do siebie. Dziennikarka wskazała na Kasię:

- Myślę, że Kasia Zielińska po tym, co pokazała, kiedy fotoreporterzy powiedzieli, że jest "królową focha" i po prostu fotoreporter, który to powiedział o mało nie stracił pracy w agencji.

A co sama Zielińska ma do powiedzenia na temat tych sytuacji? Portal Newseria Lifestyle postanowił właśnie ją o to zapytać:

– Uczę innych, żeby się cieszyli właśnie, że ktoś jest piękny. Trzeba się z tego cieszyć, a nie podkładać nogi i od razu szukać czegoś w czymś... Potrafimy wbijać szpilki takimi właśnie negatywnymi komentarzami. Tak łatwo jest wcisnąć enter i zamieścić jakąś niepochlebną opinie na czyjś temat. Polacy to uwielbiają. Natomiast jakby tak wchodzić z butami w życie tych, co piszą to wszystko, którzy wchodzą nam z tymi aparatami do życia, to by sami byli źli na tę sytuację i już nie byłoby im tak fajnie.


Punkt widzenia zależy od...Katarzyna Zielińska: Polacy uwielbiają wbijać szpilki! VIDEO

Katarzyna Zielińska: Polacy uwielbiają wbijać szpilki! VIDEO

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!