Katarzyna Zielińska w Twoim Stylu (FOTO)

przejdź do komentarzy

O dietach, ćwiczeniach i odchudzaniu.

katarzyna zielińska katarzyna zielińska/© KAPiF
W najnowszym Twoim Stylu cztery gwiazdy opowiadają o tym, jak dochodziły do swej obecnej, świetnej formy.Agata Młynarska, Anna Kalata, Paulina Przybysz oraz Katarzyna Zielińska zdradzają, co je zmotywowało do pracy nad sobą i jak osiągnęły rewelacyjne efekty.

Zielińska wspomina, jak pewnego dnia usłyszała od producenta słowa: Musisz się za siebie wziąć. Zmień styl ubierania na mniej krzykliwy i zrzuć parę kilo.... To ją zmobilizowało.

(...) to był czas, kiedy schudła Kasia Figura... - wspomina Zielińska. - Ona mnie zainspirowała. Zrobiłam wywiad: z kim ćwiczy?! Zdobyłam numer do Mai, jej trenerki, zadzwoniłam: „Chcę wyglądać jak Kasia!”. Umówiłyśmy się. I tak się zaczęło – regularne ćwiczenia o szóstej rano, przez pół roku, siedem dni w tygodniu. Przez godzinę praca z Mają, potem pół godziny bieżni. Największym problemem było wstawanie. Musiałam pokonać pierwsze 10 minut oporu, potem się rozkręcałam.

Maja okazała się ostra, ale tego potrzebowałam. (...) Dla zachęty wymyśliłam system nagród – ciężki trening, ale za to kawa w ulubionej kawiarni albo zakupy. Na początku moje mięśnie nie mogły wytrzymać reżimu. Za radą trenerki kąpałam się w wodzie z dodatkiem soli – to świetnie rozluźnia i regeneruje ciało. Piłam też specjalny preparat z guaraną. I dużo zielonej oraz białej herbaty.


Aktorka opowiada też, jak wygląda jej nowa dieta:

Kiedyś jadłam dwa duże posiłki dziennie, teraz jem cztery małe. Rozstałam się z białym pieczywem i białym makaronem – zamieniłam go na razowy. Jeśli jem czekoladę – to gorzką, zamiast lodów – sorbet, gdy mam ochotę na ciasto – wybieram razową szarlotkę.

Warto się tak katować? Oceńcie sami. Zdjęcia poniżej.

Więcej przeczytacie TUTAJ, a cały artykuł o odchudzaniu gwiazd w papierowym wydaniu magazynu.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!