Katarzyna Zielińska z synkiem pod choinką (Instagram)

przejdź do komentarzy

Maluszek ma 2 tygodnie.

katarzyna zielińska katarzyna zielińska/KAPiF
Katarzyna Zielińska (38 l.) dwa tygodnie temu po raz drugi została mamą. Do 2,5-letniego Henryka dołączył drugi synek. Gwiazda była zajęta i pochłonięta pierwszymi dniami opieki nad maluszkiem, dlatego nie wrzucała nic na swój zazwyczaj bardzo aktywny profil. W Wigilię wróciła na Instagram - pokazała tam swoją fotkę z synkiem.

Kochani! Życzę Wam, żebyście w ten piękny świąteczny czas otoczeni byli miłością, dobrem i najbliższymi, najukochańszymi osobami, które powodują, że nasze życie ma sens. Cieszmy się z najmniejszych rzeczy i spraw, które składają się na nasze WIELKIE SZCZĘŚCIE. I nie zapominajmy obdarzać uśmiechem i wyrozumiałością ludzi, których spotykamy codziennie na swojej drodze.


To czasem większy prezent niż brylant zakupiony w najdroższym sklepie❤️ Ściskam Was z moim największym szczęściem, kuleczką pachnącą mlekiem i miłością
- napisała Zielińska.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 26-12-17, 23:22 cytuj
  Zatrudniła fotografa makijazyste i fryzjera by mieć idealne zdjęcie z dzieckiem , zdjęcie sztuczne i mało naturalne jak Pani Kasia która przy okazji zrzucenia wagi to i owo w twarzy zmieniła...twarz wysubtelniala nos też i kości policzków,, ,,..teraz boi się że słuch o niej zaginie i taka idealna sesja....
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: gość 26-12-17, 11:42 cytuj
  Jak się nie ma czym zabłysnąc na niwie artrystycznej, to się wpuszcza lud do swego życia prywatnego, a nawet intymnego. Zdjęcie prawie po porodzie, ale w pełnym makijazu i ze sztucznymi rzęsami, a potem pretensje do paparazzich, że żyć nie dają. Co za hipokryzja. Moze tak lepiej zająć się dziećmi, a nie być aktywnym na portalu społecznościowym??
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: Krystyna 26-12-17, 11:36 cytuj
  Jak ta pani ma czas być jeszcze tak bardzo aktywna/jak piszą/ na swoim profilu, mając małe dziecko, a teraz noworodka. Do tego zdjęcie, prawie porodzie w pełnym makijazu i z doklejonymi, sztucznymi rzęsami. Potem mają pretensję do paparazzich, a same udostepniają swoje prywatne i bardzo intymne momenty swojego prywatnego życia, ale wszystko się zrobi, aby być popularnym wśód tłuszczy i nie osiągnięcia się liczą tylko tania popularność. I jest to charakterystyczne, że artyści z prawdziwymi osiągnięciami chronią swoje życie prywatne, natomiast jak nie ma się czym zabłysnąć, wpuszcza się i epatuje swoim życiem prywatnym. Trochę to słabe.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 25-12-17, 21:55 cytuj
  Czyli tylko to młodsze jest fajne i jest jej największym szczęściem ? Starszy syn to już mniejsze szczęście ?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 25-12-17, 20:07 cytuj
  Ale żółte zębiska
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 25-12-17, 16:17 cytuj
  Zapomniała o starszym synku?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 25-12-17, 12:06 cytuj
  A pierwsze dziecko to już nie jest kochane i cudowne???
  Nie masz konta? Zarejestruj się!