Kate Middleton urodzi bliźniaki?

przejdź do komentarzy

Ponoć to stąd niezwykle dokuczliwe mdłości.

kate middleton kate middleton/© PR Photos
Od kiedy ciężarną Kate Middleton przyjęto do szpitala z powodu bardzo dokuczliwych mdłości, nie cichną plotki na temat tego, że księżna spodziewa się bliźniąt.

Ponoć w przypadku ciąż bliźniaczych skłonności do tego rodzaju złego samopoczucia nasilają się jeszcze bardziej.

Tak naprawdę jednak to wciąż tylko spekulacje - ciąża jest bardzo wczesna i nie wiadomo nawet, jakiej płci będzie potomek (bądź potomkowie).

W Księciu Williamie obudził się jednak lew. Nie tylko sprzeciwił się szacownej babci, Królowej Elżbiecie, informując ją o ciąży w momencie wysunięcia oświadczenia na temat ciąży dla mediów, ale też stanął w obronie swojej żony, ostro atakując prasę.

Książę miał ostro wypowiadać się na temat bezpieczeństwa swojej żony grożąc, że jeśli tylko ktoś przekroczy granicę prywatności, jaką on i Kate wyznaczą, będą sypać się procesy i kary. Skandal ze zdjęciami księżnej, na której widać ją topless, wzbudził w nim wystarczającą złość. A gdy w grę wchodzi jeszcze dziecko, mężczyzna czuje podwójną potrzebę ochrony najbliższych. Tym bardziej, że William niechęć do paparazzich ma głęboko zakorzenioną już od czasów dzieciństwa.
 


Kate Middleton urodzi bliźniaki?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!