Kate Upton na okładce najnowszego numeru SHAPE

przejdź do komentarzy

"Do wysiłku motywują mnie wyzwania i desery."

shape shape/Shape
Gwiazdą najnowszego numeru SHAPE została brytyjska top modelka i aktorka Kate Upton. Jaki jest jej sposób na zdrowie, doskonałe samopoczucie i świetną figurę?

Gdy ćwiczę, daję z siebie wszystko – po to, by czuć się dobrze, być zdrową i pewną siebie - powiedziała Kate Upton w rozmowie z SHAPE. 25-latka zdradza swoje sposoby na utrzymanie świetnej sylwetki, a także mówi o wewnętrznej przemianie jaka zaszła w niej po latach. Niegdyś modelka ćwiczyła, by być szczupłą – tego wymagał od niej świat mody. Teraz ćwiczy, by mieć dużo energii i w pełni korzystać z życia.

Co znajdziecie w najnowszym numerze SHAPE?

Styczniowo-lutowy numer SHAPE to przede wszystkim skuteczne sposoby na schudnięcie, czyli jak zaprogramować swój mózg na odchudzanie? Nowy rok, nowa dieta? Dobierz jadłospis specjalnie dla siebie i zacznij nowy rok w najlepszej kondycji.

Poznaj najnowsze trendy fitness na rok 2018. Jakie ćwiczenia będą najpopularniejsze? A jakie odchodzą w zapomnienie? Bądź pierwsza i dowiedz się, co w fitnessowej trawie piszczy razem z najnowszym numerem SHAPE.

To i wiele więcej porad, przepisów, shoppingów i ćwiczeń znajdziecie w nowym SHAPE.


Kate Upton na okładce najnowszego numeru SHAPE

Kate Upton na okładce najnowszego numeru SHAPE

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!