Kate Winslet klnie na gwiazdy chude 3 miesiące po porodzie

przejdź do komentarzy

"Ku**a mać, to jest niemożliwe!"

kate winslet kate winslet/© Fame/Flynet
Kate Winslet (39 l.) jest bohaterką nowego numeru brytyjskiego wydania Harper's Bazaar. Aktorka, która wychowuje troje dzieci - 14-letnią Mię z pierwszego małżeństwa z Jimem Threapletonem, 11-letniego Joe z związku reżyserem Samem Mendesem oraz 14-miesięcznego syna Bear, którego tatą jest obecny mąż gwiazdy, Ned Rocknroll, sporo miejsca poświęca w wywiadzie swoim osobistym przemyśleniom.

Winslet zapewnia, że nie żałuje żadnego momentu ze swego życia. Cieszą ją nie tylko te dobre chwile, ale i te gorsze. Gwiazda jest też zdania, że jej dwa rozwody pomogły dzieciom w kształtowaniu ich charakterów.

Myślę, że to bardzo ważne, aby uczyć dzieci walki na różnych poziomach życia - stwierdziła Kate.


Aktorka, która po urodzeniu trzeciego dziecka długo nie mogła wrócić do formy sprzed ciąży, nienawidzi historii o tym, jak gwiazdy chudną po porodzie w 12 tygodni.

Czuję teraz - bardziej niż kiedykolwiek wcześniej - wielką odpowiedzialność za to, jak inne kobiety będą siebie postrzegać - mówi Winslet. - Na przykład po urodzeniu dziecka. Czy przeszłam na dietę, by zrzucić wagę? Nie, nie zrobiłam tego.


Nie chcę być jedną z tych, o których pisze się: "Wow, wróciła do formy po trzech miesiącach. Kiedy czytam takie rzeczy myślę sobie: "O ku**a mać, to przecież niemożliwe!"
Kate Winslet klnie na gwiazdy chude 3 miesiące po porodzie

Kate Winslet klnie na gwiazdy chude 3 miesiące po porodzie

Kate Winslet klnie na gwiazdy chude 3 miesiące po porodzie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!