Kate Winslet ZABRANIA dzieciom korzystania z Facebooka

przejdź do komentarzy

Uważa, że przesiadywanie na mediach społecznościowych prowadzi do zaburzeń odżywiania.

kate winslet kate winslet/© Fame/Flynet
Kate Winslet (40 l.) dba o swą prywatność i komfort psychiczny. Aktorka nie udziela się w mediach społecznościowych, nie wykłada "na tacy" swoich rodzinnych sekretów. Pilnuje, by życie zawodowe nie niszczyło jej spokoju. Zapewnia, że nie imponuje jej pogoń gwiazd za młodością i idealnym wyglądem. Twierdzi, że akceptuje siebie taką, jaka jest - nawet z kilkoma kilogramami uznawanymi w branży filmowej za zbędne.

Teraz Winslet wypowiada się na temat mediów społecznościowych. Aktorka otwarcie przyznaje, że zabroniła dzieciom korzystania z Facebooka czy Instagrama.

Zdaniem aktorki, przesiadywanie na tych portalach, wrzucanie na nie swoich zdjęć i porównywanie ich z fotkami innych osób (nie daj Boże wyidealizowanych celebrytek) prowadzi do zachwiania pewności siebie u młodych osób, a w konsekwencji do zaburzeń odżywiania.

- To sprawia, że krew się we mnie gotuje. I dlatego w naszym domu nie ma mediów społecznościowych - podkreśla gwiazda.

Co więcej, Winslet zdradza, że ona i jej mąż, Ned Rocknroll, nie zabierają swoich telefonów do sypialni. Zostawiają je w pokoju na dole mieszkania - ich sypialnia jest na górze. W ten prosty sposób mają wieczory wolne od Facebooka, Instagrama i innych uzależniających portali, które często rozbijają życie rodzinne i małżeńskie.Kate Winslet ZABRANIA dzieciom korzystania z Facebooka

Kate Winslet ZABRANIA dzieciom korzystania z Facebooka

Kate Winslet ZABRANIA dzieciom korzystania z Facebooka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!