Katherine Jackson opowiada o wnukach

przejdź do komentarzy

Prince kocha kamerę, Paris pianino, a Blanket śpiewać.

katherine jackson katherine jackson/© snapshoot
Od śmierci Michaela Jacksona minął już rok. Jego nagła śmierć była dużym ciosem zarówno dla rodziny, jak i fanów.

Katherine Jackson postanowiła udzielić ekskluzywnego wywiadu NBC, w którym opowiedziała o wnukach i tym, co kochają robić.

- Prince kocha kamerę. Kręcili siebie z Michaelem, zanim zmarł. Michael uwielbiał kręcić filmy, a Prince mu w tym pomagał. Paris natomiast kocha pianino. Myślę nawet o zatrudnieniu nauczyciela od muzyki. Zazwyczaj kiedy gra, wybiera piosenki swojego taty. Blanket najbardziej lubi śpiewać i bawić się zabawkami. Jest jeszcze mały.

Paris chce być aktorką i już nią jest (śmiech). Drugą pasją jest oczywiście muzyka. Po śmierci taty skupiła się na pianinie, ale na razie tylko improwizuje. Za to Blanket świetnie daje sobie radę z dźwiękami i ma poczucie rytmu. I oczywiście potrafi tańczyć.

Kathernie zdradziła również, że nie lubiła, kiedy Michael zakładał dzieciom chusty na głowę, żeby zakryć ich twarz przed paparazzi.

- Nie lubiłam tego. Uważam, ze skoro dzieci były otoczone grupa ochroniarzy to tyle wystarczyło. Wiem doskonale, że wcześniej czy później, kiedy dzieci by dorosły, nie chciałyby tego, dlatego powstrzymałam to.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!