Katie Holmes tłumaczy się z żelków w kształcie penisów

przejdź do komentarzy

"To nie wygląda na Swedish fish - pomyślałam".

katie holmes katie holmes/© PR Photos
Katie Holmes, która kilka dni temu odwiedziła studio Ellen Degeneres, tłumaczyła, dlaczego jakiś czas temu kupiła Suri żelki w kształcie penisów.


Przypomnijmy, że zakup ten zbulwersował wiele osób, inne szczerze rozbawił. Katie została wywołana do tablicy i oto, co powiedziała:

- To był sklep, do którego często zaglądamy - mówiła u Ellen. - Chciałam kupić Suri loda. Słodycze, które tam oferują, głównie kupują właśnie dzieci. Czekałyśmy przy kasie, gdy Suri zdjęła ze stojaczka jakieś żelki - to była półka przeznaczona dla chłopców. Byłam przerażona - wspomina.

- P-e-n-i-s gummies - przeczytałam i powiedziałam do siebie: "To mi nie wygląda na Swedish Fish" (popularne w stanach słodycze w kształcie rybek).

- Nazywały się p-e-n-i-s gummies i tak właśnie wyglądały - opowiadała Katie. - Suri trzymała paczkę, a ja pomyślałam, że jeśli zabiorę jej te żelki, ona zacznie pytać, dlaczego i będzie wypytywać, co to w ogóle jest. Naprawdę nie miałam ochoty na taką rozmowę. Zastanawiałam się, kto w ogóle umieścił coś takiego na półce przeznaczonej dla dzieci. W końcu je kupiłam, na okładkach magazynów wyglądało to tak, jakbym sama dawała jej te żelki.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!