Katie Price - Jako sześciolatka byłam ofiarą pedofila

przejdź do komentarzy

Mężczyzna mówił, że kupi jej loda.

katie price katie price/© PR Photos
Katie Price nie ukrywała, że jako nastolatka była fotografowana przez pedofila, teraz ujawniła jeszcze bardziej dramatyczne sekrety ze swego życia.

W programie Piers Morgan’s Life Stories Katie z płaczem wyznała, że jako sześciolatka stała się ofiarą zboczeńca, który molestował ją w parku.

Jak do tego doszło? Matka dziewczynki rozmawiała wtedy z przyjaciółką. Katie z koleżankami bawiła się w chowanego, w parku niedaleko domu. W pewnym momencie zabawę przerwało pojawienie się mężczyzny, który obiecując dziewczynkom lody obnażył się przed nimi i zaczął je dotykać.

Dziewczynki były przerażone, nie mogły nawet krzyczeć. Zrobiły to starsze dzieci. Wtedy pedofil szybko uciekł. Ślad po nim zaginął.

Price opowiedziała też o molestowaniu przez fotografa, który miał jej (jako 13-latce) pomóc zaistnieć jako modelce.

W czasie tego wywiadu kobieta była roztrzęsiona. Płakała. Wśród widzów była jej matka i mąż.

Celebrytka twierdzi, że poradziła sobie z tymi bolesnymi wydarzeniami. Ale jej reakcje pokazują, że wspomnienia potrafią bardzo boleć.

Wiele myśli ciśnie się do głowy, gdy słucha się takich relacji z ust dojrzałej kobiety. O jednej napiszemy. W tym przypadku ekstrawertyczna natura Katie Price może przynieść pożytek. Zamiatanie takich brudów pod dywan jest ciągle zbyt powszechne.

Może wyznania takich kobiet pozwolą to zmienić?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!