Katie Price na okładce magazynu Hello (FOTO)

przejdź do komentarzy

Ona wybacza, ale nigdy nie zapomina.

katie price katie price/© Hello
Katie Price to prawdziwa kobieta interesu. Idzie przed siebie jak burza. Ważne jednak, żeby wszystko, co dzieje się w jej życiu, było nagłośnione przez media. Rozwód, walka z eksmężem, początek i koniec związku z Alexem Reidem.


Wszyscy na bieżąco wiedzą, co się dzieje w jej życiu. Co ją obchodzą niezbyt pochlebne opinie na jej temat? Ważne, że przyciąga uwagę mediów.

Miliony nastolatek marzą, żeby być nią, a jej biznesy - wbrew pozorom - przynoszą co roku ogromne zyski.

Magazyn Hello w najnowszym wydaniu poświęcił jej kilka stron. Jordan opowiedziała o tym, jak przeżyła rozwód i rozstanie z Alexem i jak daje sobie radę bez mężczyzny u boku.

Oto kilka fragmentów z wywiadu:

- Żyć bez mężczyzny? Dostaję dużo miłości od moich dzieci. Jestem szczęśliwa, gdy mogę je poprzytulać. Nie jest mi już spieszno do poznania nowego faceta. Wreszcie skupię się na sobie.

- Jetem osobą mocno stapiającą po ziemi, bardzo lojalną, oryginalną i hojną. Czy mam jakieś wady? Tak, jestem za bardzo otwarta i szczera, ale chyba nie uznałabym ich dosłownie za wady. To są bardzo miłe cechy charakteru.

- Nie lubię konfrontacji. Wolę odejść z miejsca konfliktu. Niestety ciągle dzieją się wokół mnie jakieś dramaty. Takie właśnie jest moje życie: klasyczna soap opera.


Katie Price

Katie Price

Katie Price

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!