Katie tonie w macierzyństwie

przejdź do komentarzy

Do tego stopnia, że ubrania wybiera jej Posh.

katie holmes katie holmes/© Photorazzi
Ostatnimi czasy ciężko wytropić Katie Holmes (zobacz tapety). Zażyłości ciąg dalszy - Victoria dokładnie podpowiada Katie, co ma na siebie włożyć, a czego nawet nie dotykać. Pracowała nawet przy sesji zdjęciowej dla magazynu Harper's Bazaar, gdzie dobierała calutką garderobę biorącej udział w sesji pani Cruise.

- Victoria ma silne wyczucie stylu - doskonale wiedziała, jakie ubrania powinna włożyć Katie - skomentowała Glenda Bailey, wydawca magazynu.

Wewnątrz czasopisma pojawił się artykuł, w którym Holmes zachwalała uroki macierzyństwa.

- Naprawdę podobał mi się ten czas, który poświęciłam Suri, tak samo jak wyzwania związane z pierwszymi tygodniami: karmienie i przewijanie, nauka rozszyfrowywania każdego jęku - czy jest głodna? A może zmęczona? Może trzeba zmienić jej pieluszkę. Ciąża w zupełności mi nie przeszkadzała. Czułam się dumna, spodziewając się dziecka. I byłam taka podekscytowana! Czułam się bliższa innym kobietom - moim siostrom, mojej mamie. Poród naprawdę dodał mi sił. Myślisz wtedy: "Urodziłam dziecko. Zrobiłam to! Teraz już nie ma rzeczy, której nie dam rady!".

My jeszcze dodamy, że chyba bardziej ekstremalnym wyczynem jest życie w otoczeniu paparazzich, którzy pasjonują się każdym pojawieniem się opryszczki na wardze gwiazdy. Możliwe, że dziecko sprawiło, iż Katie przestała się na nich koncentrować.

- Mam teraz zupełnie inne obowiązki. Moja praca jest dla mnie ważna. Rodzina jest dla mnie ważna. Jeśli pójdę do pracy, musi to być rzecz warta mojego czasu i czasu odebranego moim bliskim - deklaruje Katie.

Fakt... chyba nie warto rezygnować z bycia z dzieckiem dla filmów, w jakich wcześniej udało się jej zagrać. Pomijając rolę w Batmanie, która i tak nie stanowiła aktorskich wyżyn (chociaż film był kasowy).

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!