Katy Perry bez makijażu (FOTO)

przejdź do komentarzy

Zdjęcie kontrolowane - piosenkarka wygląda nad wyraz dobrze.

katy perry katy perry/© PR Photos
Pamiętacie TO zdjęcie? Russel Brand zrobił je Katy z zaskoczenia, szybko zamieścił na Twitterze, a jeszcze szybciej z niego usunął, gdy spotkał ją gniew jego (wtedy jeszcze) żony.

Katy Perry bez makijażu (FOTO)
Większe zdjęcie tutaj:
Katy Perry bez makijażu (FOTO)

Katy wyglądała na nim - delikatnie mówiąc - nie najlepiej. Za to internauci z radością rozpowszechnili zdjęcie, które wesoło krąży po sieci do dziś.

Tym razem znowu mamy okazję oglądać piosenkarkę saute. Z tym, że trudno nam uwierzyć, by Katy naprawdę była tu bez absolutnie żadnych kosmetyków korygujących. Podkład, korektor... Tego i tak nie widać na filmie, a twarz tyle zyskuje!

Zdjęcie Katy (ponoć) bez makijażu obiegły świat po tym, jak w sieci pojawiło się nagranie zatytułowane: "Katy Perry bez makijażu w nowym filmiku".

Nic w tym nowego - znacznie obszerniejsze nagranie (i więcej zdjęć) pokazywaliśmy Wam już w ubiegłym roku. Zawsze jednak można przypomnieć, jak piosenkarka wygląda bez ciężkiej warstwy makijażu. Nosi go tyle, że naprawdę trudno ją sobie bez niego wyobrazić.

Czytaj więcej: Koncert Katy Perry od kuchni [VIDEO] - bez makijażu, na luzie.Katy Perry bez makijażu (FOTO)Poniżej zza kulis jej koncertu, o którym pisaliśmy już rok temu:


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!