Kelly Osbourne nie żałuje, że kazała się Aguilerze pie**ć

przejdź do komentarzy

I że nazwała ja grubą.

kelly osbourne kelly osbourne/© PR Photos
Pamiętacie słynną kłótnię między Kelly Osobourne a Christiną Aguilerą? W jednym z odcinków Fashion Police Kelly (o której, gdy była nastolatką, mówiono: "Kelly Smelly With the Big Belly Whose Dad's on the Telly") uniosła się i powiedziała o Aguilerze:

Tyle pieprzonych lat nazywała mnie grubą. Wiesz co? Pie** się! Ty też jesteś gruba!

Dziś Kelly nie żałuje tych słów. Tłumaczy, że miała serdecznie dość uwag na temat swego wyglądu:

- Nie powiedziałam wtedy, że ja sama nie jestem gruba. Powiedziałam raczej "Teraz wiesz, jak czuje się człowiek w takiej sytuacji" - mówi Osbourne. Kelly dodaje, że nie powiedziała wtedy niczego, czego nie mogłaby powtórzyć Aguilerze prosto w twarz.

- Ja jestem sławna i ona jest sławna. Ale to nie znaczy, że ja muszę tolerować takie rzeczy. Zabrało mi to 10 lat, ale w końcu się odważyłam powiedzieć - "Wiesz co? Mam tego dosyć" - tłumaczy celebrytka.

Kelly, która schudła w ostatnim czasie znacząco, nadal nie czuje się w swoim ciele idealnie, ale bardzo się stara, pokochać siebie i zaakceptować swoje ewentualne braki:

- Nawet teraz nie postrzegam siebie jako szczupłej osoby - mówi Osbourne. - Ale przez ostatnie lata włożyłam tak wiele pracy, by wyglądać, jak wyglądam i naprawdę nauczyłam się kochać siebie - mówi celebrytka.


Kelly Osbourne nie żałuje, że kazała się Aguilerze pie**ć

Kelly Osbourne nie żałuje, że kazała się Aguilerze pie**ć

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!