Kendall Jenner już gwiazdorzy?

przejdź do komentarzy

Nie za szybko na muchy w nosie?

kendall jenner kendall jenner/Fame/Flynet
Ma 18 lat i nigdy niczego nie brakowało jej w życiu. Kendall Jenner (18 l.), bo o niej mowa, kupiła już swój własny apartament, a dzięki układom swojej mamy, Kris Jenner, pracowała m.in. dla Chanel, Marca Jacobsa, Givenchy. Najnowsze plotki głoszą, że Kendall postanowiła się usamodzielnić - przyjęła pseudonim Kendall, by odciąć się od rodzinnego show i na własną rękę szuka nowych ofert pracy. Niestety, zerwanie z przeszłością jest trudniejsze, niż się wydaje.

Są informatorzy, którzy donoszą, że modelka zaczyna gwiazdorzyć. Pamiętacie, jak rzuciła kelnerce banknotami w twarz, gdy ta nie chciała jej podać alkoholu? To jeszcze nic!

- Stałam z nią w kolejce na przesłuchania na jednym z castingów. Dziewcząt było bardzo wiele i wszystkie byłyśmy już znudzone i zmęczone. W pewnym momencie Kendall uznała, że powinna wejść bez kolejki, bo gwiazda jej formatu nie powinna czekać z takimi szarakami jak my. Po małej awanturze stanęła pierwsza przy drzwiach. Po wyjściu rzuciła nam pogardliwe spojrzenie.


Myślicie, że taka pewność siebie może jej zaszkodzić?

 


Kendall Jenner już gwiazdorzy?

Kendall Jenner już gwiazdorzy?

Kendall Jenner już gwiazdorzy?

Kendall Jenner już gwiazdorzy?

Kendall Jenner już gwiazdorzy?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!