Kendall Jenner o krok od popełnienia życiowego błędu!

przejdź do komentarzy

Chodzi jej po głowie bzdurna operacja plastyczna!

kendall jenner kendall jenner/© Fame/Flynet, Instagram
Niech ktoś powstrzyma Kendall Jenner (18 l.) od zrobienia najbardziej bzdurnej operacji plastycznej! I niech nie rozmawia z nią nikt z rodziny, bo jak wiadomo w tej nie ma nikogo, kto nie odwiedziłyby już chirurga plastycznego.

Zaczynając od najstarszego - Bruce Jenner (64 l.) ma na swoim koncie lifting i prawdopodobnie operację zmiany płci. Kris Jenner (59 l.) na zabiegi plastyczne wydała blisko milion dolarów, jej nastrasza córka, Kourtney Kardashian, gdy miała 18 lat powiększyła sobie piersi. Kim Kardashian (34 l.) to prawdziwy twór medycyny estetycznej, chirurgom zawdzięcza pupę, brzuch, biust, podbródek i nos! A dodatkowo przeszła korektę owalu twarzy. Khloe Kardashian (30 l.) skorygowała nos i powiększyła pupę. Na koniec 17-letnia wisienka, Kylie Jenner, która kilka miesięcy temu napompowała swoje usta do monstrualnych rozmiarów.

Co chce "ulepszyć" Kendall? Swój... pępek. Dziewczyna kilka lat temu zdecydowała się na kolczyk, którego dziś już nie nosi, a przeszkadza jej brzydki ślad. To on ma być skorygowany. Od kiedy Kendall jest modelką, inne dziewczyny śmieją się z niej, że "ma dwa pępki".

Kendall powstrzymaj się i zostać tą jedyną naturalną!


Kendnall Jenner o krok od popełnienia życiowego błędu!

Kendnall Jenner o krok od popełnienia życiowego błędu!

Kendnall Jenner o krok od popełnienia życiowego błędu!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!