Kendall Jenner wyśmiała studia

przejdź do komentarzy

Nie, jej nie są potrzebne.

kendall jenner kendall jenner/© Fame/Flynet
Kendall Jenner (20 l.) zdobi okładkę najnowszego wydania prestiżowego magazynu modowego, Vogue. Nie jest to standardowe wydanie, a specjalne, w całości poświęcone pannie Jenner.

Zobaczcie: Kendall Jenner na okładce amerykańskiego VOGUE'A!

Celebrytka prócz tego, że pięknie wygląda w sesji dla biblii mody, zdecydowała się na wywiad. O czym można pogadać z panną ze sprzedajnego rodu? O lajkach na Instagramie. Głównie temat kreci się wokół mediów społecznościowych.

W pewnym momencie poruszone zostają delikatne kwestie takie, jak wykształcenie modelki. Przypomnijmy, Kendall i jej młodsza siostra zrezygnowały z edukacji w szkole, bowiem zajęte były kręceniem rodzinnego show. Tłumaczyły się również faktem, że w szkole wzbudzały zbyt duże zainteresowanie... Czy Kendall planuje wybrać się kiedyś na studia?

Karlie Kloss jedna z bardziej znanych modelek, w zeszłym roku zapowiedziała, że idzie na studia. Dziewczyna studiuje ekonomię na University of New York.

Kendall nie pójdzie w tym samym kierunku.

Rozmawiasz z ludźmi i mówią ci, że powodem, dla którego idą na studia jest chęć zdobycia pracy. Ja już mam pracę, więc... - mówi dziewczyna.


Co sądzicie?

Zobacz: KENDALL JENNER BĘDZIE WŚCIEKŁA NA SELENĘ GOMEZ ZA TE SŁOWA


Kendall Jenner wyśmiała studia

Kendall Jenner wyśmiała studia

Kendall Jenner wyśmiała studia

Kendall Jenner wyśmiała studia

Kendall Jenner wyśmiała studia

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!