Kendra Wilkinson: Byłam bardzo dobrą osobą tańcząc na rurze

przejdź do komentarzy

Nazywa się striptizerką o dobrym sercu.

kendra wilkinson kendra wilkinson/ © PR Photos
Kendra Wilkinson zrobiła karierę na seks-taśmie, teraz robi kolejną porcję pieniędzy opowiadając o tym, jak tańczyła na rurce pracując jako striptizerka, brała narkotyki i zaczynała "podbój świata" u boku Hugh Hefnera.

- Teraz jestem w domu. Tam, gdzie zawsze chciałam być - mówi 25 latka, która ma za sobą doświadczenie godne dwa razy starszej kobiety.

Narkotyki zaczęła brać już jako 13-latka.

- Wiedziałam, że to było złe - powiedziała w wywiadzie.

Później zaczęła pracować jako striptizerka.

Najzabawniejsza jest jednak uwaga, jakiej nie omieszkała wygłosić na swój temat Kendra:

- Byłam bardzo dobrą osobą robiąc to wszystko.


Inaczej: miała złote serce biorąc narkotyki i rozbierając się przed obcymi mężczyznami. Uprawiając seks z Hugh z pewnością też.

Z narkotykami skończyła, gdy była bliska śmierci z powodu przedawkowania kokainy.

- Krwawiłam z każdego otworu ciała i naprawdę myślałam, że umrę tamtej nocy - mówi. - A jednak przeżyłam. Parę dni później (...) skończyłam z narkotykami, przestałam palić papierosy i poszłam do domu.Sliding Back Home to świeża biografia Kendry. Oto fragment książki:

Jedna z dziewczyn spytała, czy chcę iść na górę do pokoju Hefa. W głowie dźwięczał mi głos mamy mówiącej: "Wiesz, że tam są orgie". Powiedziałam: "OK, jeśli muszę.". Wydawało się, że każda dziewczyna tam szła i gdybym ja tego nie zrobiła, byłoby dziwnie. Jedna po drugiej, każda z nich wskakiwała na Hefa i uprawiała z nim seks przez minutę. Bacznie obserwowałam ich każdy ruch. Kiedy przyszła moja kolej, było dziwnie. Nie myślałam o tym, o ile starszy jest Hef, wszystkie części ciała pracowały tak samo. Chciałam tam być.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!