Khloe Kardashian jest fanką operacji plastycznych?

przejdź do komentarzy

Czy to nie jest już przesada?

khloe kardashian khloe kardashian/FameFlynet, Instagram
Khloe Kardashian (31 l.) po raz kolejny wypowiedziała się na temat operacji plastycznych. Dla celebrytki są one naturalne i nie powinno oceniać się osób, które często korzystają z takich zabiegów. Według niej można je porównać do... trwałego makijażu. Dodatkowo przyznała, że sama nie ma żadnego problemu z kobietami, które często dokonują poprawy swojego wizerunku.

Zobacz więcej: Khloe chudnie w zastraszającym tempie!

Celebrytka zaprzecza przy tym doniesieniom, że miała operację plastyczną nosa, o której rozpisywały się zagraniczne portale plotkarskie. Posunęła się nawet do stwierdzenia, że:

I tak wszystkie nakładamy na siebie piep**oną maskę każdego dnia. Kiedy zmieniasz kolor swoich włosów, to od razu inaczej wyglądasz i jakoś nikt nie ma nic przeciwko temu.


Khloe chyba zapomniała o tym, że do wcześniejszego koloru włosów można jednak wrócić. A operacja plastyczna zmienia wygląd człowieka na całe życie.

Czy uważacie jednak, że siostra Kim Kardashian ma rację i nie powinno się krytykować osób, które zmieniają w ten sposób swój wygląd? Czy może uzależnienie od operacji plastycznych jest jednak problemem i promowanie takich zabiegów nie jest zbyt mądrym posunięciem?Classic @thescottycunha head tilt! Brought to you by my ❤🦄 @styledbyhrush and @davynewkirk!!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!