Khloe Kardashian już WYBACZYŁA Tristanowi zdradę

przejdź do komentarzy

To wina głupich groupies, które chcą go wykorzystać.

khloe kardashian khloe kardashian/Instagram
Trzy dni po wybuchu skandalu ze zdradą Tristana Thompsona i dzień po narodzinach pierwszego dziecka koszykarza i Khloe Kardashian internet obiegła radosna nowina: Khloe wybaczyła niewiernemu partnerowi zdradę.

Khloe Kardashian w ostatniej chwili zmieni imię dla córki?

Początkowo Kardashianka wpadła w furię na wieść o tym, że jej ukochany całował się w sobotę ze striptizerką w klubie w Nowym Jorku. Mało tego - do sieci trafiły fotki, na których widać, jak para idzie razem do hotelu.

Khloe postanowiła jednak zapomnieć o tym wszystkim. Narodziny córki sprawiły, że jest "przepełniona radością i już wybaczyła Tristanowi jego zachowanie".

Co więcej, Khloe zrzuciła odpowiedzialność za skok w bok na "głupie groupies, które chcą wykorzystać Tristana". Wytłumaczyła sobie (a może tak przedstawił jej to Tristan), że była to chwilowa słabość wywołana alkoholem.

Tristan Thompson ma SEKS TAŚMĘ! Koszmar Khloe trwa

Khloe jest w siódmym niebie mając już przy sobie córeczkę. Jest wdzięczna za zdrowe, piękne i silne dziecko. Nic nie jest w stanie przesłonić jej radości i szczęścia płynącego z faktu, że w końcu została mamą.

No i po sprawie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (15): sortuj