Khloe Kardashian oszukała Frencha Montanę? (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Sama się przyznała.

khloe kardashian khloe kardashian/Fame/Flynet, Instagram
Ten związek był wyjątkowo medialny. Najpierw gruchnęła wieść o tym, że mąż Khloe Kardashian (30 l.), Lamar Odom, jest uzależniony od narkotyków. Niedługo po tym koszykarz i celebrytka rozstali się, ale wciąż nie wzięli rozwodu. Kardashianka nie była jednak długo sama. Szybko rozpoczęła przygodę z bogatym raperem, Frenchem Montaną.

Para chętnie bywała razem na salonach, pozowała do zdjęć i opowiadała o swoim związku. Obsypywał ją drogimi prezentami (na 30-ste urodziny kupił jeepa i drogą biżuterię), a ona stroiła się przed lustrem i pokazała w rodzinnym show. Nagle czar prysł. Plotki głosiły, że Montana nie traktował dziewczyny poważnie i chciał jedynie wylansować się u jej boku (rzeczywiście zrobiło się o nim głośniej). Wiele wskazuje jednak na to, że prawda jest zgoła odmienna. To Khloe potraktowała Frencha jak zabawkę. Możliwe, że wcale go nie kochała:

- Weszłam w to, bo czułam się samotna. Teraz jednak sądzę, że chcę być sama. Poza tym wciąż jestem mężatką - pada w jednym z epizodów reality.


Kourtney Kardashian nie mogła ukryć zdziwienia.

Myślicie, że Khloe wróci jeszcze do Lamara? A może w nadchodzącym roku znajdzie sobie kolejny obiekt zainteresowania?

 
Khloe Kardashian oszukała Frencha Montanę? (VIDEO)

Khloe Kardashian oszukała Frencha Montanę? (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!