Khloe Kardashian przerywa milczenie w sprawie Lamara

przejdź do komentarzy

Co napisała?

khloe kardashian khloe kardashian/Fame/Flynet, Instagram
Od dawna nie żyją pod jednym dachem. Powód? Jego uzależnienie od narkotyków. Khloe Kardashian (31 l.) i Lamar Odom (35 l.) wciąż są jednak małżeństwem. Mimo to, oboje spróbowali już innych związków. Celebrytka była m. in. dziewczyną Frencha Montany, Lamar zaś lubił zabawiać się w domach publicznych. Wybryki omal nie zaprowadziły go na drugi świat.

Koszykarz został znaleziony nieprzytomny w jednym z burdeli. Jak się potem okazało, przedawkował. Lekarze walczyli o jego życie, teraz dokładają wszelkich starań, by mógł normalnie funkcjonować.

Przy łóżku Lamara czuwała m.in. Khloe. Do tej pory milczy na Instagramie. Zdobyła się jednak na komentarz na swojej stronie. Postanowiła podziękować za wsparcie:


Ostatni tydzień był bardzo trudny. Jestem wdzięczna rodzinie, znajomym, fanom za modlitwy i dobre życzenia. Chcę też podziękować wszystkim z Sunrise Hospital, w tym lekarzom i pielęgniarkom za ich życzliwość i pracę. To dzięki nim pojawiły się niesamowite postępy. Nikt nie jest przygotowań na takie doświadczenia. Bez miłości i modlitw, które otrzymał Lamar, bez wsparcia, jakie dostałam od bliskich, byłoby to jeszcze trudniejsze. Dziękujemy! Bóg jest wielki!


Życzymy wszystkiego dobrego!


Khloe Kardashian przerywa milczenie w sprawie Lamara

Khloe Kardashian przerywa milczenie w sprawie Lamara

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!