Khloe Kardashian straciła dziewictwo w wieku 14 lat

przejdź do komentarzy

Była niepokorną nastolatką.

khloe kardashian khloe kardashian/khloekardashian.celebuzz.com
Że siostry Kardashian dojrzewają szybko wiedzą doskonale ci, którzy parę razy widzieli ich prywatne zdjęcia z okresu szkoły średniej.

Kim Kardashian mając 14 lat wyglądała jak dojrzała, 20-paroletnia kobieta, a jej siostra, Khloe, będąc w tym samym wieku już przestała być dziewicą.

- Facet, z którym to zrobiłam, bardzo, bardzo mną manipulował. Skończyło się utratą dziewictwa, gdy miałam zaledwie 14 lat - opowiada. - Gdy mój tata dowiedział się, że już uprawiam seks, wpadł w szał. Mama nauczyła mnie prowadzić samochód gdy miałam 13 lat, w razie gdyby którąś z naszych małych sióstr zawieźć do szpitala. A ja to wykorzystałam. Podkradałam samochód jej lub Bruce'a [ojczyma], żeby pojechać do tego chłopaka. Był dużo starczy ode mnie, choć kłamał i przekonywał, że jest młodszy. Ja też skłamałam - powiedziałam, że mam 16 lat. Zanim go poznałam, byłam naprawdę dobrą uczennicą. Miałam tylko 14 lat, ale wydawało mi się, że jestem taka dojrzała. Teraz widzę, jak bardzo się myliłam. Pierwszy seks w życiu to niebywale ważna decyzja, która wpływa na całe twoje późniejsze życie.

I dodaje:

- Nigdy, przenigdy nie powinnyście uprawiać seksu tak młodo.

Oby któraś posłuchała...
 


Khloe jako nastolatka:


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!