Khloe komentuje ZDRADY Tristana

przejdź do komentarzy

Co napisała?

khloe kardashian khloe kardashian/Forum/Backgrid
Wczoraj został wyemitowany odcinek Keeping Up With The Kardashians, w którym Khloe dowiaduje się o zdradach swojego partnera Tristana Thompsona. Złą wiadomość przekazała jej Kylie.

Tak Kylie przekazała Khloe wiadomość o ZDRADACH Tristana


Mimo że ostatecznie mu wybaczyła, wciąż pojawiają się wątpliwości. Na swoim Instagramie Khloe napisała, jak czuje się w związku z wyemitowaniem odcinka.

Khloe dodała UROCZE zdjęcie z True i... obraziła Tristana?


Dzisiejszy odcinek sprawia, że czuje się niekomfortowo i wywołuje ogromne emocje. Kiedy zdecydowałyśmy się na reality show, oznaczało to pokazywanie zarówno dobrych, jak i złych chwil w życiu. Przeżywanie ich ponownie jest niezwykle trudne, ale takie wydarzenia sprawiają, że się uczymy. W ciężkich chwilach zostałam pobłogosławiona darem, moim aniołem, który zmienił moje życie tak, jak nigdy sobie tego nie wyobrażałam. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam w swoim bólu i wszystko jest tymczasowe. Ból, radość, uniesienie, panika, niepokój, wszystko to jest tymczasowe. Bądź wdzięczny za doświadczenia, które budują charakter i sprawiają, że jesteś tym, kim jesteś.


FANI KRYTYKUJĄ KHLOE KARDASHIAN! TO, CO ZROBIŁA DZIECKU, JEST NIEDOPUSZCZALNE!


Ciekawe, co na to Tristan?


Wyświetl ten post na Instagramie.

Tonight’s episode is an uncomfortable and super emotional one for me, but when we signed up for this show over a decade ago, we signed up for a reality show, which meant showing you guys inside our lives, the good, the bad and the ugly. To relive these moments all over again is incredibly difficult emotionally but I also hope that with every trail, tribulation and curve ball life throws at us, that we ALL get to learn from our journeys. Amidst the tough times, I have been blessed with the ultimate gift, my angel who has changed my life in ways I never could have imagined. Remember that you are never alone in your pain, and that everything is temporary. Pain, joy, elation, panic, anxiety, it is all temporary. Be grateful for the experiences that continue to build character, and make you who you are.

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)Khloe KOMENTUJE odcinek KUWTK o zdradzie Tristana

Khloe KOMENTUJE odcinek KUWTK o zdradzie Tristana


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 05-11-18, 14:46 cytuj
  Gdzie moge obejrzec show kardashianow?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: karee 05-11-18, 11:37 cytuj
  Ja tam nie wiem, co tym dziewczynom "buduje charakter". Wiecznie podbierają facetów innym laskom i potem płaczą, że je też zdradził. Kim pokazuje wszystkie części ciała w necie i bredzi coś o szacunku. Kourt sypia, z kim popadnie i też coś o szacunku wspomina. Wszyscy goście, z którymi one są, są przemocowcami w takiej lub innej formie: czy fizycznie, czy psychicznie.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 05-11-18, 11:18 cytuj
  gość, 05-11-18, 10:54 napisał(a):
  Ten brzuch wyzej wyglada obrzydliwie. Takie krzywy, nierownomierny. Wstretne. Tego sie nie powinno pokazywac!


  To filmik
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 05-11-18, 10:54 cytuj
  Ten brzuch wyzej wyglada obrzydliwie. Takie krzywy, nierownomierny. Wstretne. Tego sie nie powinno pokazywac!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 05-11-18, 10:30 cytuj
  Czemu wydaje mi się ze ta "zdrada" była ukartowana? W końcu to się dobrze sprzedaje. Dziwne ze tak szybko mu wybaczyła.. ze w ogóle mu wybaczyła. Dziwne ze pokazali to w programie. Przecież nikt normalny nie chciałby opowiadać o tym ze został zdradzony. Oni dla kasy zrobią wszystko, myśle ze wymyślili ta cała akcje żeby zarobić
  Nie masz konta? Zarejestruj się!