Khloe o Kim w Cosmo: Jest łagodna i cicha

przejdź do komentarzy

"Ona zawsze była taka piękna. Zawsze starałam się układać włosy jak ona."

khloe kardashian khloe kardashian/© Fame/Flynet
Bohaterkami nowego numeru Cosmopolitan są siostry Kardashian. Każda z nich udzieliła magazynowi wywiadu. Opowiedziała o relacjach, jakie panowały i panują między nimi. Szczególnie ciekawa wydała się nam wypowiedź Khloe Kardashian (31 l.) na temat Kim Kardashian (35 l.).

Z Kim mój związek jest bardziej dojrzały. Zwracam się do niej w naprawdę poważnych sprawach. Niektórzy ludzie, gdy z nimi rozmawiasz, wpuszczają to, co mówisz, jednym uchem, a wypuszczają drugim. Kim naprawdę słucha.


Kiedy przeżywasz rozstanie, to jest to, czego potrzebujesz. Kim jest taką osobą, która przypomina ci, że wszystko się w życiu ułoży. Mając doświadczenie swoich wcześniejszych relacji, kiedy czuła to samo co ja, wie, co powiedzieć.


Khloe wspomina, jak kiedyś marzyła, by być tak piękna jak jej siostra:

Dorastając, uważałam ją za najfajniejszą ze wszystkich. Ona zawsze była taka piękna. Kochałam się w myśli, że można wyglądać tak pięknie bez żadnego wysiłku.


Zawsze starałam się układać włosy tak jak ona, co nie działa, ponieważ moje są blond i kręcone. Zawsze byłam porównywana do sióstr, bo wyglądałam zupełnie inaczej niż one. Było to frustrujące, ponieważ nigdy nie będę taka jak one - jestem Khloe, nie jestem nimi! - mówi celebrytka.


Khloe opowiada też o tym, jak obie siostry zachowują się dziś - gdy są dorosłe i mają swoje życie:

Czasami widzę, że przewraca na mnie oczami, ale nie biorę tego do siebie. Po prostu mój poziom energii jest tak wysoki, a ona jest łagodna i cicha. Nie lubi przeklinać ani pić. W porównaniu z nią jestem jak kierowca ciężarówki.


Cały wywiad z siostrami Kardashian znajdziecie w nowym, listopadowym numerze magazynu Cosmopolitan.
Khloe o Kim w Cosmo: Jest łagodna i cicha

Khloe o Kim w Cosmo: Jest łagodna i cicha

Khloe o Kim w Cosmo: Jest łagodna i cicha

Khloe o Kim w Cosmo: Jest łagodna i cicha

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!