Kim jest dziewczyna Kazimierza Marcinkiewicza?

przejdź do komentarzy

Na pewno wie, czego chce.

kazimierz marcinkiewicz kazimierz marcinkiewicz/© KAPiF
50-letni Kazimierz Marcinkiewicz jest ostatnio stałym bywalcem plotkarskich rubryk w gazetach. A wszystko przez to, że polityk zakochał się w młodszej od siebie kobiecie. Podjął decyzję o rozwodzie z żoną, a na łamach Faktu ogłosił nawet, że jeśli wszystkie sprawy uda się uregulować w ciągu kilku miesięcy, ślub odbędzie się jeszcze latem!

Kim jest kobieta, która zawróciła w głowie pana Kazimierza? Super Express powołując się na londyński tygodnik Cooltura cytuje wypowiedź samego byłego premiera:

- Chciałoby się powiedzieć "Taka mała, a wielka…". Jest wspaniałą, niezależną, ambitną, młodą osobą (...) Ujęło mnie to, że w życiu kieruje się jasnymi zasadami. Ceni sobie prywatność i wolność - czytamy w wywiadzie.

Nowa partnerka Marcinkiewicza pracuje jako konsultant - analityk w londyńskim City. Tam się poznali, odkryli, że mają podobne poglądy i pasje. Tak się zaczęło...

Jak zaznacza były premier, decyzja o rozwodzie zapadła jeszcze zanim rozpoczął się jego romans z młodą partnerką. Marcinkiewicz mówi, że w jego małżeństwie od kilku lat nie układało się najlepiej.

Zdjęcia Marcinkiewicza z nową narzeczoną znajdziecie tutaj i tutaj.

Posłuchajcie wywiadu z byłym premierem na temat nowej narzeczonej:Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!