Kim jest Kajetan Poznański?

przejdź do komentarzy

Zbrodniarz jest dziś na ustach wszystkich.

kajetan poznański kajetan poznański/© KAPiF / mat. policyjne
Czasem jest tak, że zbrodniarz staje się gwiazdą. Dziś bibliotekarz Kajetan Poznański właśnie dostąpił tego wątpliwego zaszczytu - media rozpisują się o potworze, który z zimną krwią zabił 30-letnią nauczycielkę języka włoskiego, a następnie poćwiartował jej ciało. Do mieszkania wszedł bez problemu - umówił się z kobietą na korepetycje. Pierwsze i ostatnie.

Czyta też: Co dalej ze sprawą Ewy Tylman?

Odkrycia dokonano, bo 27-latek podpalił mieszkanie, w którym doszło do tego makabrycznego czynu, najprawdopodobniej by ukryć ślady.

Strażacy przybyli na miejsce dokonali strasznego odkrycia - w palącym się budynku znajdowały się pozbawione głowy zwłoki młodej kobiety.

Kajetan Poznański - kim jest?Mężczyzna obecnie jest poszukiwany. Kryminolodzy są zgodni co do tego, że jest to skrajnie niebezpieczny człowiek, który zbrodnię swoją zaplanował z zimną krwią. Ofiarę najprawdopodobniej obserwował dużo wcześniej.

Lubił "Milczenie owiec" i postać Hannibala Lectera, fascynowała go historia zbrodni.

Czytaj też: Myślisz, że Hanibal Lecter, genialny filmowy ludożerca, jest tylko fikcją? Mylisz się!

- Istnieje prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z osobą niebezpieczną, dlatego działania sądu bardzo przyspieszyły; sąd w piątek wieczorem wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu, co umożliwiło wszczęcie poszukiwań listem gończym. Ponieważ te poszukiwania w kraju nie przyniosły rezultatu, dziś sąd wydał stosowny nakaz - podała w poniedziałek wieczorem rzeczniczka sądu Ewa Leszczyńska-Furtak.


Kim jest Kajetan Poznański?

Kim jest Kajetan Poznański?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!