Kim jest najnowszy prowadzący Hell's Kitchen? Będziecie zaskoczeni!

przejdź do komentarzy

Czy sprawdzi się w roli gospodarza programu?

wojciech modest amaro wojciech modest amaro/KAPiF
Po tym, jak Wojciech Modest Amaro odszedł z programu Hell's Kitchen, wielu widzów zastanawiało się, kto go zastąpi. Popularny restaurator skomentował swoją decyzję w następujący sposób:

Zobacz też: Wojciech Amaro odchodzi z Hell's Kitchen

Po pięciu edycjach zdecydowałem, że moja misja w Hell’s Kitchen skończyła się. Każdą pracę traktuję nadzwyczaj poważnie i sumiennie. Tak też było z Piekielną Kuchnią – chciałem pokazać prawdziwe oblicze kuchni, ale i dać wiarę młodym ludziom we własne siły.

Przekazałem im jedyną receptę na sukces: ciężka praca, zaangażowanie i konsekwencja – żadnych dróg na skróty. Hell’s Kitchen jest w świetnej kondycji i z pewnością będzie tak też mimo braku mojej osoby. Wciąż możecie mnie oglądać w programie TOP CHEF Polska i zaczynam pracę nad nowym projektem.


Zobacz też: Żona Wojciecha Modesta Amaro ledwo uszła z życiem!

Okazało się, że szef kuchni postawił na rozwój swojej kariery. Zdecydował się otworzyć nową restaurację w Wielkiej Brytanii sygnowaną swoim nazwiskiem.

Tymczasem wiemy, kto będzie kolejnym gospodarzem programu. Będzie nim... Dariusz Kuźniak!

Kim jest Dariusz Kuźniak?Fani programu mogą go kojarzyć z pierwszej edycji Top Chef. Po emisji show stał się szefem kuchni pewnej restauracji w Warszawie.

Zobacz też: Wojciech Amaro pokazał swoje królewskie łoże [VIDEO]

Z najnowszych informacji wynika również, że producenci zaproponowali rolę prowadzącego Pascalowi Brodnickiemu oraz Robertowi Sowie. Niestety, obydwaj odmówili producentom.

Jak twierdzi Agnieszka Mielczarek, menadżerka Pascala, kucharz nie przyjmie takiej propozycji, ponieważ:

Za tym formatem idą silne, negatywne emocje. To nie jego styl. On woli wzmacniać młodych kucharzy niż wrzeszczeć i krytykować.


Zobacz też: Pierwsza polska gwiazdka Michelina

Czy Waszym zdaniem Darek Kuźniak sprawdzi się w roli nowego prowadzącego i z powodzeniem zastąpi Amaro?Kim jest najnowszy prowadzący Hell's Kitchen? Będziecie zaskoczeni!

Kim jest najnowszy prowadzący Hell's Kitchen? Będziecie zaskoczeni!

Kim jest najnowszy prowadzący Hell's Kitchen? Będziecie zaskoczeni!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!