Kim jest nowy facet Mandaryny?

przejdź do komentarzy

Będą prowadzić razem szkołę tańca.

mandaryna mandaryna/© KAPiF
Jakiś czas temu pojawiły się zdjęcia Marty Wiśniewskiej z towarzystwie nowego partnera. Para nie szczędziła sobie czułości - szli, trzymając się za ręce, przytulali.

Teraz wiadomo już coś więcej na temat nowego wybranka Mandaryny. Jak donosi Twoje Imperium 25-letni Michał Szatkowski, jest nauczycielem wuefu w Oleśnicy. W swoim mieście publicznie ogłosił, że są razem.

Szatkowski ukończył wydział trenerski koszykówki w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Aktualnie pracuje w II Liceum Ogólnokształcącym w Oleśnicy, jest także instruktorem kitesurfingu (pływanie na desce z latawcem).

Pojawiły się plotki, że to coś poważnego. Fakt, że para zamierza otworzyć w Oleśnicy szkołę tańca, zdaje się to potwierdzać. Inaczej jest ze słowami Mandaryny, w których widać pewien dystans, nie ma nic o uczuciu, więcej o biznesie:

- Michał jest moim przyjacielem. Będzie pomagał mi przy tworzeniu nowej szkoły tańca. Poprowadzi tam zajęcia, ale nie będzie miał w niej żadnych udziałów. Według prawa, ta szkoła będzie wyłącznie moją własnością.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!