Kim jest Sara Mannei - narzeczona Artura Boruca?

przejdź do komentarzy

A już wkrótce żona?

sara mannei sara mannei/Instagram
Kim jest Sara Mannei, narzeczona Artura Boruca?

Jeśli zaczniecie wyszukiwać informacje o tej szczęściarze od razu traficie na jej bloga. Modowego bloga. Brzmi oklepanie? Możliwe, ale przecież prowadzenie takiego typu działalności, to wręcz konieczność, jeżeli spotykasz się ze sportowcem.

Co znajdziemy na stronie Sary? Nie będą to dietetyczne koktajle jak u Anny Lewandowskiej, a markowe stylizacje, o jakich inna blogerka, Jessica Mercedes, może jedynie pomarzyć.

Sara kocha marki z najwyższej półki. Można nawet powiedzieć, że ma zbieżny gust z Kim Kardashian. Takie same buty i kilka stylizacji, to nie może być przypadek.

A teraz kilka słów o mrocznej przeszłości Sary, bo kozaczek nie zapomina. O Mannei pisaliśmy 6 lat temu - Sara Mannei - niebezpieczna miłość Boruca?.

Wtedy to Artur Boruc był w trakcie głośnego rozwodu. Podobno nie doszłoby do niego, gdyby w życiu żonatego sportowca nie pojawiła się Sara.

Wtedy Mannei nie była blogerką, a byłą żoną Rafała Majewskiego, mężczyzny odsiadującego w więzieniu wyrok za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Sara ma z nim dziecko.

Co więcej? Dziewczyna próbowała swoich sił w Idolu. Wtedy deklarowała, że chce być stomatologiem.

Cóż, zamiast zębami zajęła się ciuszkami.

Dobrze na tym wyszła?

 
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!