Kim jest Sasza?

przejdź do komentarzy

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o nowej lolicie polskiego showbiznesu?

sasza sasza/© KAPiF

Była modelką, miała oferty pracy od agencji na całym świecie. Zdecydowała się jednak zostać piosenkarką. Po wygranych eliminacjach na reprezentację w konkursie Eurowizji na pewno nie żałuje tej decyzji.

Sasza, czyli Aleksandra Strunin to siedemnastolenia córka śpiewaków operowych. Urodzona w Sankt Petersburgu (Rosja), mając 2 lata zamieszkała w Polsce. Rodzice dostali wówczas angaż w poznańskim Teatrze Wielkim, gdzie pracują do dziś. Tak więc na dobrą sprawę Ola jest bardziej Polką, niż Rosjanką. I tak też się czuje.

- Mam 17 lat, mieszkam tu od 15 i czuję się Polką! Tu się wychowałam i kocham ten kraj - mówi w rozmowie z Super Expressem. - Zresztą prababka ze strony ojca nazywała się Stankiewicz i była Polką - dodaje.

Już wiemy, że śpiew ma we krwi. Zresztą zawsze ciągnęło ją na scenę. Pięć lat temu wygrała Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu. Później, już jako Sasha, postanowiła wystartować w Idolu. Bez powodzenia - odpadła na etapie klubowym.

Gdy czyta zarzuty co do swojego stylu scenicznego, oburza się. Twierdzi, że nie jest lolitką.

- Przecież mam 17 lat, nie 14! Fakt, że występuję w duecie z czarnoskórym wokalistą i wychodzę na scenę z odsłoniętymi nogami, szokuje tylko u nas. Na Zachodzie jest całkowicie normalne - mówi. - Prywatnie ubieram się zupełnie inaczej. Wiadomo, że nie wyjdę w T-shircie i dżinsach, bo nie będzie efektu. Scena rządzi się swoimi prawami: coś musi się świecić, coś musi się dziać. Ale nie jestem Marilynem Mansonem i nie zabijam kurczaków! - dodaje ze śmiechem.

Widocznie Saszka nie rozumie, o co nam chodzi - chcemy czegoś nowego, a nie w stale widocznych koronek, pończoszek i gorsecików z futerkiem. Czegoś świeżego. A co dostajemy - styl "przetrawiony" przez wiele innych gwiazd. Nie tędy droga. No, chyba że ktoś zamierza być gwiazdą jednego sezonu.

Proponujemy wersję soft z jakimś niebanalnym akcentem.






Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!