Kim jest żona Kamila Stocha? [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Ewa Bilan Stoch: Wspieram wszystkie jego marzenia.

ewa stoch ewa stoch/You Tube zrzut ekranu
Wraz z wielkim sukcesem Kamila Stocha, oczy kibiców skierowały się również na żonę skoczka. To ona - jak w przypadku chyba każdego związku - mocno przyłożyła się do sukcesu męża, który już jako 12-latek marzył o wielkiej karierze Czytaj: Komu zawdzięczamy mistrzostwo świata Kamila Stocha?

Związek Ewy Bilan Stoch i Kamila Stocha miał swój bardzo romantyczny początek. Poznali się w czasie turnieju skoków w Planicy. Ona - pani fotograf - robiła zdjęcia sportowcom. Poznali się. Coś zaiskrzyło, a miłość zakończyła się ślubem.

Ewa Bilan nie unika mediów. W styczniu tego roku odbierała statuetkę dla sportowca roku podczas Gali Mistrzów Sportu. Kamil nie mógł przyjść - był na zawodach.

W rozmowie z RMF FM żona skoczka podkreśla, że wspiera Kamila, ale stara się nie zwiększać presji, jaką on i tak czuje ze strony kibiców:

Ja wspieram wszystkie jego marzenia jak mogę, ale absolutnie nie dokładam presji ze swojej strony, więc będę szczęśliwa, jeżeli on będzie szczęśliwy
- powiedziała Ewa Stoch (cały wywiad tutaj).

Małżonka sportowca zapewnia też, że nie narzeka, gdy męża nie ma długo w domu i gdy poświęca cały czas treningom:

Ja nie narzekam, a przygotowania do igrzysk wyglądają dokładnie tak, jak do każdego innego sezonu - czyli tyle samo czasu Kamila nie ma w domu, jak w poprzednich latach, więc zdążyłam się przyzwyczaić
- mówiła w rozmowie z RMF.FM.

W rozmowie z onetem Ewa Stoch stwierdził także, że do Soczi Kamil wyjeżdżał wyjątkowo spokojny.

Każde igrzyska olimpijskie są wyjątkowe. Z drugiej strony te konkursy niczym nie różnią się zasadami czy samym przebiegiem od zawodów Pucharu Świata. Kamil wyjechał z domu z takim właśnie podejściem, wyjątkowo spokojny
(cały wywiad tutaj).

Ewa Bilan Stoch kontynuuje swą pasję, która jest jednocześnie jej zawodem. Jest panią fotograf, w internecie działa jej strona. Żona Kamila jest autorką niezwykle pięknych zdjęć - nie tylko tych sportowych.

Od pewnego czasu pani Ewa jest także menedżerką męża.

Przede wszystkim to bardzo satysfakcjonująca praca. Mam okazję sprawdzić się w różnych wyzwaniach. Przydaje się moja odporność na stres, opanowanie i pewność siebie. Mam w życiu szczęście trafiać na wspaniałych ludzi w najwłaściwszym czasie. Tak jest i w tej pracy. Nie mam oporów by prosić o pomoc. Nie uważam że zjadłam wszystkie rozumy ale myślę, że mam łatwość zjednywania sobie ludzi - mówi w wywiadzie dla onetu.

Gratulujemy sukcesu Kamilowi i jego drugiej połowie - jak się wydaje, Ewa Stoch ma w nim spory udział!


Kim jest żona Kamila Stocha? [VIDEO]

Kamil Stoch z żoną Ewą, 2012 rok

Kim jest żona Kamila Stocha? [VIDEO]

Kim jest żona Kamila Stocha? [VIDEO]

Kim jest żona Kamila Stocha? [VIDEO]
Ewa Bilan Stoch na Gali Mistrzów Sportu odbierała statuetkę dla męża
Wczorajszy skok Kamila Stocha zapewnił mu złoto olimpijskie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!