Kim Kardashian broni się: Nie zaniedbuję dziecka!

przejdź do komentarzy

"Kiedy idzie spać, rodzice mają prawo zająć się pracą, a nawet dobrze się bawić!"

kim kardashian kim kardashian/© Fame/Flynet
Kim Kardashian nie wytrzymała negatywnych komentarzy, jakie zaczęły się pojawiać pod jej zdjęciami wrzucanymi na portale społecznościowe.

Celebrytka, która chętnie pokazuje na fotkach swoje wspólne wyjścia z Kanye Westem, wyjaśniła zdenerwowana, że nie zaniedbuje 5-miesięcznej córeczki North West

Jesteś takim ignorantem - napisała Kim w odpowiedzi na tweeta sugerującego zaniedbywanie Nori - Czy to, że nie pokazuję na Twitterze albo na Instagramie wszystkich moich zajęć z córką oznacza, że nie jestem z nią przez cały czas? Pokazujemy, co chcemy. A może nie wolno mi wspierać swojego narzeczonego i pokazywać wspólnych zdjęć? Kiedy dziecko idzie do łóżka albo ucina sobie drzemkę, rodzice mają prawo zająć się pracą, wspierać siebie nawzajem, a nawet dobrze się bawić - wyjaśniła hejterom Kardashianka.

No cóż, ostatnio Kim faktycznie więcej czasu spędzała z Kanye, niż z dzieckiem - celebrytka towarzyszy swemu chłopakowi w trasie Yeezus, kilka koncertów odbyło się właśnie w Nowym Jorku i Miami.

Chcąc zapewne zatrzeć złe wrażenie, Kim poinformowała na Twitterze, że jej córka zaliczyła właśnie pierwszą lekcję pływania.

Nie ilość czasu, a jakość - powiedzą mamy, które dzielą wychowywanie dzieci z innymi obowiązkami.

Kim najwyraźniej wyznaje taką właśnie zasadę.


Kim Kardashian broni się: Nie zaniedbuję dziecka!

Kim Kardashian broni się: Nie zaniedbuję dziecka!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!