Kim Kardashian i chwila prawdy

przejdź do komentarzy

"Co takiego zrobiłaś, że jesteś sławna?"

kim kardashian kim kardashian/ ©PR Photos
To pytanie padło podczas emitowanego przez stację ABC show Barbary Walters - The View. Gościem w programie była Kim Kardashian.

Rozmowa przebiegała gładko do momentu, w którym Barbara zapytała: Dlaczego ty właściwie jesteś sławna? Co takiego robisz ze swoim życiem?.

Kim zmieszała się i po chwili odpowiedziała, że to wszystko przez sławnych przyjaciół. Paris Hilton? - podsunęła Walters. Kardashian kontynuowała wywód, opowiadając o swojej karierze stylistki oraz dodając, że jest właścicielką dwóch znanych w Los Angeles butików z odzieżą.

Jak się domyślacie, pytanie Walters stanowiło wstęp do rozmowy o seks-taśmie. Gwiazdka usiłowała uciec od gradu pytań, próbując zmienić temat. Atmosfera w studio była tak gęsta, że można ją było kroić nożem.

Odcinek został wyemitowany półtora tygodnia temu, ale dopiero teraz zachodnie media zauważyły pewną nieścisłość. Z rozmowy bowiem można było wywnioskować, że Walters nie lubi Kim i usiłuje ją pogrążyć. Tymczasem ta właśnie pani jest producentką Keeping up with the Kardashians.

Ach, showbiznes.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!