Kim Kardashian i Kanye West odeszli od Kris Jenner

przejdź do komentarzy

Czy atmosfera była zbyt "gęsta"?

kim kardashian kim kardashian/FameFlynet, Starstock
Kanye West (38 l.) oraz Kim Kardashian (35 l.) w końcu zdecydowali się na wyprowadzkę od Kris Jenner (60 l.). I zrobili to wszystko "na raz" - w jeden dzień! Co było powodem tego, że tak szybko chcieli się wynieść z rezydencji słynnej menadżerki?

Przypomnijmy: Kim wraz z mężem i North West przeprowadzili się do matki w zeszłym roku.

Zobacz więcej: Kim Kardashian przeprowadza się do Kris Jenner .

Choć o wyprowadzce mówiło się już jakiś czas temu, to celebryci w końcu potwierdzili pogłoski. Kris oczywiście wiedziała o planach młodego małżeństwa i jak twierdzą źródła: "doskonale to rozumiała i wspierała ich w tej decyzji". Kanye podał nawet na swoim Twitterze zdjęcie z rezydencji podpisując je:

Dobrze być w domu.


Dlaczego doszło w końcu do tej przeprowadzki? Otóż zachodnie źródła twierdzą, że choć Kim kocha swoją matkę, to wolała jednak mieć ze swym mężem więcej prywatnej przestrzeni. Ponadto dom, który wybrali jest czasowym rozwiązaniem, ponieważ chcą, aby okolica była bardziej sprzyjająca i cichsza dla Sainta oraz Nori.

Zobacz więcej: KIM KARDASHIAN ZNOWU TO ZROBIŁA! (FOTO)

Jako nowe miejsce zamieszkania wybrali posiadłość w Bel-Air, którą zakupili w 2013 roku za kwotę 11 milionów dolarów. Remont generalny, jaki przechodziła rezydencja, skończył się raptem kilka miesięcy temu.

Posiadłość posiada sale gimnastyczną, prywatne kino, salon wizażu i fryzjerstwa, jedną kręgielnię, boisko do koszykówki oraz baseny, które są zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Kim jednak i tak chce to wszystko zostawić dla czegoś innego w Hidden Hills...

Pytanie tylko, czy naprawdę potrzebują jeszcze większego domu?
Kanye West i Kim Kardashian wyprowadzli się od Kris Jenner

Kanye West i Kim Kardashian wyprowadzli się od Kris Jenner

Kanye West i Kim Kardashian wyprowadzli się od Kris Jenner

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!