Kim Kardashian: Ja projektuję i tworzę!

przejdź do komentarzy

Niech Jon Hamm nie nazywa jej "idiotką"!

kim kardashian kim kardashian/© PR Photos
Zaczęło się od tej wypowiedzi Jona Hamma dla brytyjskiego Elle:

Czy to Paris Hilton (zobacz tapety na pulpit) czy Kim Kardashian czy ktokolwiek, głupota jest z pewnością celebrowana. Bycie pie*rzonym idiotą to cenna cecha w naszej kulturze, bo znacznie popłaca.

Długo nie trzeba było czekać na reakcję Kim Kardashian, choć druga wymieniona przez niego celebrytka, Paris Hilton, milczy. Może przyzwyczaiła się już do takich słów?

W każdym razie Kim zamierza walczyć o swoje dobre imię i "inteligencję".

- Właśnie usłyszałam, co Jon Hamm powiedział o mnie w wywiadzie. Szanuję go i wierzę, że każdy ma prawo do własnej opinii, podobnie jak w to, że nie każdy obiera w życiu tę samą drogę. Wszyscy ciężko pracujemy i musimy siebie szanować. Nazywanie "głupim" kogoś, kto prowadzi własną firmę, jest częścią popularnego programu telewizyjnego, produkuje, pisze, projektuje i tworzy, jest moim zdaniem bezmyślne - napisała na Twitterze Kim.

"Projektuje"? "Tworzy"?

Kim chyba nieco przecenia swoją pracę. Wszyscy wiedzą, jak wygląda "projektowanie" w wypadku Kardashianek. Palec wymierzony w jeden ze wzorów przygotowanych przez prawdziwych (choć w tym wypadku bezimiennych) projektantów. To jest "projektowanie"?

Kim Kardashian: Projektuję i tworzę

Kim Kardashian: Projektuję i tworzę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!