Kim Kardashian nawet nie kryje tego uzależnienia (FOTO)

przejdź do komentarzy

Co za poświęcenie!

kim kardashian kim kardashian/Fame/Flynet
Dla wielu jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Kiedy zmieni fryzurę albo zacznie się inaczej malować, natychmiast znajdują się tłumy pań naśladujących jej image. Zachwyt wzbudza też jej figura - idealna klepsydra z odstającą kształtną pupą.

Kim Kardashian (34 l.) wkłada sporo wysiłku w swój wygląd. Nie chodzi tylko o fortunę przepuszczaną na kosmetyki i medycynę estetyczną. Są też godziny wylewania potu na siłowni i to pod okiem wykwalifikowanego trenera, który, jeśli wierzyć plotkom, co rusz dostaje bury od Kanye Westa niezadowolonego z efektów pracy swojej żony. Mimo wszystko celebrytka wciąż jest niezadowolona ze swojego ciała.

Kimmy właśnie ponownie postanowiła się rozebrać. Jak tłumaczyła tę decyzję? Przez lata zmaga się z łuszczycą, a naga sesja dodaje jej pewności siebie. Humor poprawiają tez spanxy, bez których ani rusz.

W jednym z najnowszych odcinków rodzinnego show Kimmy przyznała w rozmowie z Kylie Jenner, że jest uzależniona od bielizny wyszczuplającej, przez co dobrze rozumie ostatnie urodowe eksperymenty siostry, która też nie lubi swojego ciała w stu procentach.

Rozciągliwe majtasy. Niby nic takiego. Jeśli uświadomimy sobie jednak, jakie to poświęcenie, mamy obraz walki Kim z samą sobą i hejterami. Upał, spływające strumienie potu i ten pancerz skrywający się nawet pod długimi spodniami. Jakiś czas temu Kardashianka zdradziła też, że ma kłopoty z oddawaniem moczu:

Mam dużo kompleksów i dzięki Kanye powoli przestaję się nimi przejmować. Jednak nigdy nie wychodzę bez bielizny wyszczuplającej. Nie wyobrażam sobie tego. Noszę takie spanxy z dziurą w kroczu, przez którą można siusiać. Zawsze jednak zasikam sobie wyszczuplające majtki. Ta dziura jest za mała- padło w wywiadzie dla magazynu Love.


Czego się nie robi dla piękna?

 


Kim Kardashian nawet nie kryje uzależnienia od nich (FOTO)

Kim Kardashian nawet nie kryje uzależnienia od nich (FOTO)

Kim Kardashian nawet nie kryje uzależnienia od nich (FOTO)

Kim Kardashian nawet nie kryje uzależnienia od nich (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!