Kim Kardashian po urodzeniu syna usunie macicę?

przejdź do komentarzy

Kolejny dramat u Kardashianów.

kim kardashian kim kardashian/© Fame/Flynet
Gdy Kim Kardashian (35 l.) rodziła po raz pierwszy, trafiła do szpitala ze stanem przedrzucawkowym. Od momentu, w którym sława pokazała się publicznie pierwszy raz od urodzenia North West, mówi o tym, że być może będzie musiała usunąć macicę.

Właśnie wróciłam od lekarza. Powiedział mi, że jeżeli znów zajdę w ciążę, to będę musiała usunąć macicę. Jeżeli mi się uda, to będzie moje ostatnie dziecko. Operację trzeba będzie wykonać natychmiast po porodzie - wyznała przed zajściem w drugą ciążę celebrytka.


Kim jest konsekwentna, choć wielu zarzuca jej, że nawet w temacie tak ciężkim, jak ten, może mijać się z prawdą. W końcu swoją karierę oparła na wydarzeniach wyreżyserowanych, a nie prawdziwych.

Mam wysokie ryzyko wystąpienia stanu przedrzucawkowego i przyrośnięcia łożyska. Niewiele mogę zrobić, by temu zapobiec, więc trochę boję się porodu. Być może będę musiała poddać się zabiegowi usunięcia macicy, jeśli mój stan będzie poważny - napisała gwiazda na swojej stronie.


Generalnie, kilka dni temu Kim wyznała, że i tak druga ciąża jest jej ostatnią i nigdy więcej nie ma zamiaru przez to przechodzić.


Kim Kardashian po urodzeni syna usunie macicę?

Kim Kardashian po urodzeni syna usunie macicę?

Kim Kardashian po urodzeni syna usunie macicę?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!