Kim Kardashian, Tom Cruise, Scarlet Johanson i inni u chirurga plastycznego

przejdź do komentarzy

Przyjrzyjmy się znanym i lubianym, którzy nie unikają skalpela.

kim kardashian kim kardashian/
Chirurgia plastyczna w świecie gwiazd nie jest niczym nowym, ale niezmiennie podgrzewa emocje fanów oraz osób śledzących życie sław. Pośród celebrytów wielu jest takich, którzy zaprzeczają wszelkim doniesieniom na temat rzekomych operacji plastycznych, którym się poddali. Twierdzą, że ich nagła metamorfoza, to zasługa wieloletniej pracy z trenerem, zaś jeszcze wczoraj krzywy nos to doskonałe geny po przodkach. Nie brakuje jednak tych szczerych i odważnych, którzy nie wstydzą się poprawiania swojej urody i głośno o tym mówią.


U Kardashianów to rodzinne...


Ewolucję wyglądu Kim Kardashian można z łatwością prześledzić, porównując obecne fotografie celebrytki oraz jej zdjęcia z początków kariery. Oczywiście wciąż nie brakuje jej urody, ale Kim zdaje się regularnie ingerować w to, co stworzyła natura. Jej krągłości wzbudzają ogromne kontrowersje, zwłaszcza, że ich posiadaczka uparcie twierdzi, że są wynikiem ciężkich treningów.


Aby udowodnić, że jej pupa nie urosła u chirurga, Kim zrobiła zdjęcie rentgenowskie, na którym nie było widać śladów implantów (wątek ten był przedmiotem jednego z odcinków rodzinnego reality-show „Z Kamerą u Kardashianów”). Cóż z tego, jeśli taki sam efekt można uzyskać poprzez autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej, której już na prześwietleniu nie dostrzeżemy. W sposób widoczny powiększyły się także usta Kardashianki, a to już na pewno nie jest zasługa treningów.


Skoro jesteśmy przy rodzinie Kardashianów i temacie ust – Kylie Jenner. Przyrodnia siostra Kim coraz bardziej upodabnia się do sławnych sióstr. Jeszcze niedawno drobna nastolatka z wąskimi ustami, dziś prezentuje ponętne krągłości i równie ponętne wargi. Mówi się o tym, że pomimo młodego wieku (obecnie Kylie ma 19 lat) przeszła aż 6 operacji plastycznych! Czy to prawda – tego nie wie nikt. Nie trzeba jednak dysponować szalenie wytrawnym okiem, aby dostrzec, że wygląd Kylie uległ ogromnej zmianie.


Kończąc wątek klanu Kardashianów i Jennerów nie sposób nie wspomnieć o Catilyn Jenner. Do 2015 roku Bruce Jenner – ojciec Kylie i Kendall oraz ojczym sióstr Kardashian i ich brata Roba, przeszedł największą metamorfozę w rodzinie. Kilka niezbyt udanych operacji plastycznych, które miały miejsce w młodości Bruce’a, przysporzyło mu wielu kompleksów i było obiektem licznych kpin ze strony mediów. W wieku 64 lat Bruce przyznał, że jest osobą transseksualną i rozpoczął swoją transformację. W 2015 r. na okładce Vanity Fair zaprezentował swoją nową tożsamość i nowy wygląd.


...a jak poprawiali sobie urodę inni celebryci?


Nieco delikatniej ze swoim wyglądem postąpiła Blake Lively, choć gwiazda zaprzecza informacjom, jakoby jej nos był dziełem chirurga plastycznego. Jednak analiza zdjęć aktorki „Plotkary” zdaje się potwierdzać, że jej nos uległ niewielkiemu zwężeniu.

Podobnie sprawa ma się ze Scarlett Johanson, którą ostatnio mogliśmy oglądać w filmie "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" - aktorka wygrała nawet proces z magazynem „OK!”, który pozwała za szerzenie nieprawdziwych informacji na temat wyglądu jej nosa


Niestety nie brakuje gwiazd, dla których sięganie po skalpel lub usługi klinik medycyny estetycznej stało się formą uzależnienia, a jego rezultatem jest niekiedy karykaturalny, przerysowany wygląd. Nie sposób nie wspomnieć tu o aktorkach Nicole Kidman, znanej ze swojego zamiłowania do botoksu, Meg Ryan, która przesadziła z zastrzykami z kolagenu, czy Melanie Griffith - ona wręcz kojarzona jest ostatnio wyłącznie z operacjami plastycznymi, nie zaś z grą aktorską. W tym gronie znajduje się też popularny aktor Tom Cruise, o którym po gali BAFTA 2016 pisze się, że wygląda jak woskowa figura - wszystko wskazuje na to, iż wygląd aktora to zasługa zbyt dużej ilości botoksu.


Jedną z nielicznych celebrytek, które zachowują umiar w poprawianiu urody i walce z procesem starzenia, jest Sarah Jessica Parker. Aktorka w 2003 roku zdecydowała się na niewielką korektę nosa, od tamtej pory powiększyła także piersi oraz wykonała lifting twarzy. Ponoć stosuje również dobrodziejstwa medycyny estetycznej w postaci preparatów wypełniających zmarszczki. Pomimo niewątpliwej ingerencji chirurgicznej gwiazda jednocześnie wciąż wygląda naturalnie.


A jak naturalnie wyglądają piersi po powiększaniu można zobaczyć na:
www.tourmedica.pl/zdjecia-przed-i-po/powiekszanie-piersi/

Wygląd gwiazd zawsze będzie obiektem wnikliwej analizy. Pozostaje życzyć im trafnych wyborów i umiarkowania, ponieważ kilka cięć skalpelem za dużo potrafi łatwo zaprzepaścić naturalne piękno.

Artykuł we współpracy z tourmedica.pl

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!