Kinga Korta pokazała biust na pokazie Paprocki&Brzozowski

przejdź do komentarzy

Jak wypadła Żona Hollywood na polskich salonach?

kinga korta kinga korta/KAPiF
Ten program cieszył się ogromną oglądalnością. Wiele osób chciało zobaczyć, jak wygląda życie sławnych i bogatych Polek w Hollywood. Do tej pory znaliśmy jedynie Joannę Krupę. Okazuje się, że pań jej pokroju jest więcej. Jedną z nich jest Kinga Korta, żona biznesmena o imieniu Chet.

Kinga urodziła się w zwyczajnej polskiej rodzinie. Swoim świetnym wyglądem zwróciła na siebie uwagę pewnego Brytyjczyka, który zaproponował jej pracę w Anglii. Po przyjeździe do Londynu zaczęła karierę modelki i zakochała się w mężczyźnie, który wypatrzył ją w Polsce. Po powrocie do kraju otworzyła sieć kwiaciarni oraz firmę zajmującą się projektowaniem kompozycji kwiatowych dla zamożnych klientów, hoteli, firm etc. Kiedy po kilku latach firma osiągnęła sukces, Kinga postanowiła ją sprzedać – i to z dużym zyskiem. Nadal również pracowała jako modelka. Jedno ze zleceń, które otrzymała było w Tajlandii. Tam poznała swojego przyszłego męża – Cheta - biznesmena z Los Angeles- czytamy na stronie programu.


Wczoraj Kinga bawiła się w Polsce - pozowała na ściance podczas pokazu nowej kolekcji Paprocki&Brzozowski. Gwiazda wybrała białą sukienkę z kieszeniami na biuście. Trudno było oderwać wzrok.

Gwiazda wielkiego formatu?


 


Kinga Korta pokazała biust na pokazie Paprocki&Brzozowski

Kinga Korta pokazała biust na pokazie Paprocki&Brzozowski

Kinga Korta pokazała biust na pokazie Paprocki&Brzozowski

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!