Kinga Rusin bezlitośnie rozprawia się z Renatą Kaczoruk

przejdź do komentarzy

Zachowanie modelki w Azja Express przysporzyło jej wielu wrogów?

renata kaczoruk renata kaczoruk/KAPiF, X-News
Od samego początku Azja Express budzi wiele kontrowersji. Zachowanie uczestników jest szeroko komentowane zarówno na forach internetowych, jak i na profilach celebrytów, którzy wzięli udział w show.

Zobacz też: Renata Kaczoruk atakuje Małgosię Rozenek-Majdan na Instagramie?

Niewątpliwie jedną z najbardziej krytykowanych zawodniczek jest Renata Kaczoruk, która w programie nie zachowuje się w porządku do innych osób.

Choć sama zainteresowana twierdziła, że jest to "wina montażu", to wiele sytuacji pokazywało, jak zachowuje się w sytuacjach ekstremalnych.

Tymczasem Leszek Stanek, który zjawił się w studiu Dzień Dobry TVN, próbował tłumaczyć koleżankę z planu. Niestety, Kinga Rusin nie była do tego w ogóle przekonana. W programie zaatakowała Kaczoruk, twierdząc, że:

Renata to była jedyna osoba, która myślała, że przyszła do programu, żeby go wygrać. Są starzy wyjadacze, do których zaliczam sporo osób w tej grupie, i oni po prostu wiedzieli, że chodzi o to, żeby siebie sprzedać, pokazać. Można być bardziej sobą, mniej sobą, można sterować niektórymi zachowaniami, ale tak naprawdę do końca nie chodzi o to, żeby pierwszemu dobiec do mety, a Renata podeszła do tego - to jest bardzo młoda dziewczyna - jak do zajęć w-fu, że ona po prostu musi dobiec. Dziwię się, że Kuba nie powiedział Renacie, że to jest show-biznes. To jest po prostu młoda dziewczyna, trzeba było ją uświadomić.


Zobacz też: Renata Kaczoruk ponownie odpowiada hejterom na Instagramie

Stanek próbował załagodzić sytuację, twierdząc:

Pod tym względem ją podziwiam, że rzeczywiście jest zadaniowa. Myślę, że ani my, ani Kuba, nie jesteśmy od wychowywania. Tam nie chodziło o walkę i w-f, mimo moich dwóch plecaków. My mieliśmy tę świadomość, że pracujemy wszyscy albo prawie wszyscy w show-biznesie. Wiemy, czym jest kamera, wiemy, czym jest widz. Chodziło nam przede wszystkim o to, żebyśmy wrócili do Warszawy i żebyśmy mieli możliwość i przyjemność ze wspólnych spotkań. Ja mogę szczerze powiedzieć, że mam wielką przyjemność ze spotkań z moimi kolegami i koleżankami, wszystkimi.


Kinga wciąż nie była przekonana do takiej argumentacji. Co więcej, według niej:

Trochę jest tak, że niektórzy stali się bohaterami na plecach pewnych ofiar.


Zobacz też: Renata Kaczoruk odpowiada hejterom i opowiada o tym, dlaczego Kuba nie pochwala jej wyborów

Czy "Renulka" naprawdę zasłużyła na tego typu krytykę?


Kinga Rusin bezlitośnie rozprawia się z Renatą Kaczoruk

Kinga Rusin bezlitośnie rozprawia się z Renatą Kaczoruk

Kinga Rusin bezlitośnie rozprawia się z Renatą Kaczoruk

Kinga Rusin bezlitośnie rozprawia się z Renatą Kaczoruk

Kinga Rusin bezlitośnie rozprawia się z Renatą Kaczoruk

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!